بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران کیست؟ چراحی بینی ترمیمی چیست؟ بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد. امروز قصد داریم  به این سوالات پاسخ دهیم.

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی شاید چالش برانگیزترین عمل جراحی پلاستیک باشد. حتی بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران نیز ممکن است پس از جراحی بینی ناهنجاری های خارجی یا مشکلات تنفسی باقی بگذارد. این به دلیل آناتومی پیچیده بینی و عدم توانایی اصلاح کامل پزشک به علت خراب نشدن سیستم تنفسی بیمار است.

در چنین مواردی، هنگامی که یک عمل جراحی بینی ترمیمی انجام می شود، تجربه جراح اهمیت بیشتری پیدا می کند. دکتر حمیدرضا راستی ، به عنوان عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و سرپرست بخش جراحی بیمارستان ارتش  یک گزینه مناسب برای جراحی بینی ترمیمی است و یکی از کاندیدا های بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران هستند.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی گوشتی در تهران


در واقع، بیماران ایشان از سراسر ایران بعد از یک جراحی ناموفق و با نگرانی بسیار نزد ایشان می آیند تا بتوانند اشتباهات جراحی اول را اصلاح نمایند. این جراحی یک جراحی بسیار پیچیده است.

پیچیدگی این جراحی و نیاز آن به بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران زمانی خود را نشان می دهد که بدانیم شما مقداری از استخوان و غضروف بینی خود را در جراحی اول از دست می دهید. پس در جراحی بینی ترمیمی برای دستیابی به یک ساختار بینی جدید و محکم گاها نیاز است تا مقداری غضروف از دنده یا از پشت گوش و یا از غضروف مصنوعی استفاده شود.

و اینکه غضروف بخشی دیگر از بدن را به بخشی دیگری از بدن متصل کرد به شکلی که  انگار از ابتدا متعلق به این بخش بینی بوده است کار را سخت می کند.

اگر جراحی زیبایی بینی انجام داده اید، و مشکلات تنفسی یا شکل خارجی بینی خود را دوست ندارید، مشاوره با دکتر حمیدرضا راستی ممکن است به تعیین اینکه آیا شما کاندیدای این عمل هستید یا خیر و اینکه آیان این جراحی میتواند مشکلات شما را برطرف کند یا خیر کمک کند. با شماره های ما تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران
بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

روش جراحی

جراحی بینی ترمیمی معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. برش ها عمدتاً داخلی هستند، اگرچه گاهی اوقات از یک برش خارجی کوچک استفاده می شود. استخوان و غضروف بینی تغییر شکل می دهد و مراقبت های لازم برای حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می شود. دکتر حمیدرضا راستی اغلب قادر است عملاً تنفس بینی را برای بیماران خود بهبود بخشد.

بیماران ممکن است تا 7 روز شاهد مقداری از تورم و کبودی در زیر چشمان خود باشند. دکتر راستی در داخل بینی از بخیه های قابل جذب استفاده می کند که نیازی به برداشتن ندارند و از تکنیک های پیشرفته ای استفاده می کند که به او اجازه می دهد در بیشتر موارد از استفاده از تامپون خودداری کند.

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران باید با بیمار صادق باشد و در مورد تغییرات به او امید واهی ندهد و در نهایت صداقت به او بگوید که در عمل جراحی بینی ترمیمی چه پروسه ای را باید پشت سر بگذارد و چه خدماتی به او ارائه خواهد شد.

باید به نگرانی ها و مشکلات بیمار گوش دهد و نیاز های بیمار را به خوبی درک کند.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران


روند بهبودی جراحی بینی ترمیمی

روند جراحی بینی ترمیمی تقریبا با جراحی بینی اولیه یکسان است. بدین صورت که در هفته اول شما شاهد ورم و کبودی چشم ها خواهید بود. همچنیدآتل بینی شما در هفته اول از روی بینی شما برداشته می شود.

ماه اول شاهد کاهش بخش قابل توجهی از ورم بینی خود خواهید و بینی آرام آرام شروع به نشان دادن فرم خود خواهد کرد. روند کاهش ورم بین 6 ماه تا یک سال به طول می انجامد اما این به این معنی نیست که شما یک سال دارای بینی بزرگ هستید.

بلکه عمده تورم بینی شما در سه ماهه اول برطرف می شود و فقط مقدار کمی از آن بیشتر زمان می برد.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی ترمیمی

از نظر مراقبت های قبل و بعد از جراحیبینی ترمیمی نیز با جراحی بینی اولیه تفاوتی ندارد. مصرف دارو های رقیق کننده خون را از دو هفته الی یک ماه بعد بسته به نظر پزشک متوقف کنید.

از مصرف سیگار و مشروبات الکلی از یک ماه قبل تا یک ماه بعد از جراحی بین خودداری کنید. زیرا باعث کند شدن روند بهبودی جراحی بینی شما می شود.

از باد کردن بینی و گرفتن بینی خود بعد از جراحی با دستمال جدا خودداری کنید حداقل تا یک ماه بسته به نظر پزشک ممکن است بیشتر نیز باشد.

از ورزش های سنگین مانند بدنسازی حداقل تا دو ماه خودداری کنید ولی ورزش های سبک را میتوانید یک ماه پس از جراحی شروع کنید.

بقیه مراقبت ها و امادگی های قبل و بعد از جراحی بینی ترمیمی را در جلسه مشاوره و عمل به شما خواهیم گفت. جهت رزرو نوبت مشاوره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران
بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران
چرا باید دکتر راستی را انتخاب کنم؟

دکتر حمیدرضا راستی به عنوان یک جراح گوش و حلق و بینی صورت دارای بورد تخصصی ناسیونال، دارای صلاحیت منحصر به فردی در جراحی صورت، و به ویژه بینی است. دکتر حمیدرضا راستی تجربه چندین ساله دارد و به عنوان یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران شناخته می شوند.

ایشان استاد دانشگاه تهران نیز هستند. دکتر حمیدرضا راستی به دلیل تخصص خود در جراحی زیبایی بینی در سطح کشور شناخته شده است. او مطالب زیادی در مورد این موضوع نوشته است، از جمله کارهایی در زمینه بهبود نتایج جراحی.

ایشان یکی از بهترین پزشکان در زمینه رینوپلاستی ترمیمی می باشند.


بیشتر بدانید: بهترین فرم بینی مردانه


 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button