بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراح بینی گوشتی چه جراحی است؟ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟ چه افرادی مناسب برای جراحی بینی گوشتی هستند؟ عمل بینی گوشتی چثدر زمان میبرد؟ بینش گوشتی چه تفاوتی با سایر بینی ها دارد؟ این سوالاتی است که حتما ذهن افرادی که بینی گوشتی دارند و قصد جراحی دارند را مشغول کرده است.

امروز قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

 

جراحی بینی گوشتی چیست؟

جراح بینی گوشتی دستکاری جراحی استخوان، غضروف، پوست و بافت نرم بینی است که در تلاش برای زیباتر کردن ظاهر فیزیکی بینی است. جراحی بینی گوشتی را می توان به دو گروه جراح بینی گوشتی عملکردی (اصلاح مشکلات تنفسی) و جراحی زیبایی بینی (اصلاح مشکلات زیبایی) تقسیم کرد.

مشکلات عملکردی مانند انحراف بینی، هیپرتروفی شاخک، و فرو ریختگی ستون میانی همگی نمونه‌هایی از انسدادهای مسیر برای تنفس فرد هستند. این دسته معمولاً بیمه تحت پوشش خود قرار می دهد و همزمان با ایجاد تغییرات عملکردی زیبایی نیز قابل رسیدگی است.

مشکلات زیبایی شناختی بینی گوشتی بسیار زیاد است. با این حال، برخی از رایج‌ترین آنها عبارتند از قوز یا برآمدگی بینی، نوک بینی بزرگ و کروی شکل ، نوک بینی فرورفته که هنگام لبخند زدن مشخص می‌شود، پل بیش از حد پهن یا فرورفته، سوراخ‌های بینی بیش از حد بزرگ، کوچک، یا پهن، یا بینی با برآمدگی بیش از حد یا خیلی کم.

جراحی بینی گوشتی می تواند به صورت بسته انجام شود، جایی که هیچ برش خارجی روی بینی ایجاد نشده باشد، یا به صورت باز، که گاهی اوقات برای اصلاح سخت ترین موارد، برش های کوچک در پایه بینی نیاز است.

بینی گوشتی به بینی هایی که دارای پوست بسیار ضخیم هستند گفته می شود که جراحی ای بسیار حساس و مهم است که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را می طلبد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران جراجی است که بتواند ارتباط مستقیم و درستی با مریض برقرار کند و تمامی نیاز های بیمار را به درستی بشناسد و در نهایت صداقت با بیمار میزان تغییرات و انتظاری که میتواند بعد از جراحی داشته باشد را به او گوید.

جراح بینی گوشتی ترمیمی یا ثانویه یکی از بیشترین جراحی های دکتر حمیدرضا راستی است. تعداد افرادی که از جراحی اول خود نا امید شده اند به نزد دکتر حمیدرضا راستی می آیند تا بتوانند بالاخره به بینی دلخواه خود دست پیدا کنند.

ایشان تمام جراحی های زیبایی بینی خود را در تهران انجام می دهد و به بیمارانی که حتی از جراحی بینی خود نا امید شده اند کمک می کنند تا بتوانند به بینی مورد علاقه خود دست پیدا کنند. بسیاری از بیماران به دلیل نارضایتی آنها از نتیجه حاصل از سایر مطب ها، برای اصلاح نتایج جراحی قبلی از ایشان برای اصلاح رینوپلاستی ترمیمی کمک می گیرند.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران


جراحی بینی گوشتی

در حالی که سن خاصی وجود ندارد که تعیین کند چه زمانی باید جراحی بینی گوشتی را انجام دهید، جراحی بینی گوشتی باید تنها پس از پایان رشد انجام شود و سن شما باید بالای 16 سال باشد. اگر با این شرایط مطابقت دارید و وقتی در آینه نگاه می کنید چیزی را می بینید که واقعاً شما را آزار می دهد، وقت آن است که تلفن را بردارید و یک قرار ملاقات برای مشاوره با دکتر حمیدرضا راستی که یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران هستند تعیین کنید.

اهداف جراحی بینی گوشتی

بینی شما درست در مرکز صورت شما قرار دارد. یک تغییر یک میلی متری در هر جهتی می تواند تفاوت چشمگیری بین نتیجه زیر بینی و نتیجه در صورت ایجاد کند.

بینی ایده آل از پل بینی شروع می شود و در یک خط مستقیم و منظم تا نوک آن بدون قوز یا برآمدگی ادامه می یابد. خود نوک باید با یک زاویه 90-105 درجه بین لب بالایی و پایه بینی، یکپارچگی را داشته باشد که نشانه ای از افتادگی نوک بینی نیز در آن نباشد.

تعریف زیبایی بینی باید در زنان  و در مردان کمی متفاوتتر می باشد و بینی نباید در مردان دارای انحنای بیش از حد باشد.  مطمئناً بارها در آینه نگاه کرده اید. با این حال، زمانی که در آینه نگاه می کنید و شروع به دیدن چیزهایی می کنید که شما را ناراحت می کند، در آن زمان است که باید برای مشاوره جراحی بینی برنامه ریزی کنید. مشاوره به شما کمک می کند تا مسائل خود را بهتر درک کنید و به سوالات ذهنیتان پاسخ داده شود.

هنگام انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، باید:

دارا بودن مدرک مرتبط با سیستم صورت و بینی را در پزشک بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که پزشک در یک بیمارستان بزرگ در جامعه شما حضور دارد و وضعیت خوبی در آن بیمارستان دارد.

تأیید کنید که او در بین سایر متخصصان پزشکی در جامعه شما شهرت خوبی دارد.

با بیماران جراح که تحت جراحی بینی گوشتی قرار گرفته اند صحبت کنید و نتایج را مشاهده کنید.

به یاد داشته باشید، این جراحی شماست و شما به همان اندازه که پزشک با شما صحبت می کند، با پزشک صحبت کنید و سوالات خود را بدون جواب نگذارید.  و به یاد داشته باشید: یک جراح بینی گوشتی خوب کسی است که نه تنها مهارت انجام جراحی را دارد، بلکه کسی است که نیازها و خواسته های خاص شما را درک کند. یک جراح خوب باید گوش کند و نگرانی های شما را برطرف کند!

در طول مشاوره خود هیچ ترسی نداشته باشید. این زمان برای صحبت کردن، شنیده شدن، یادگیری و ایجاد یک رابطه قابل اعتماد است. می توان به سوالات پاسخ داد و ترس ها را از بین برد. (بهترین جراح بینی گوشتی در تهران)

جراحی بینی گوشتی چگونه انجام می شود؟

ایمنی حرف اول را می زند. جراحی بینی گوشتی جراحی است و بنابراین باید جدی گرفته شود.

دکتر حمیدرضا راستی ترجیح می دهد بیماران جراحی بینی خود در حالت بیهوشی بسر ببرند تا از تکان دادن سر خود و خراب کردن نتیجه جراحی بینی گوشتی جلوگیری شود.

دکتر حمیدرصا راستی بر استریل ترین شرایط در اتاق عمل خود در شهر تهران، با متخصصین بیهوشی دارای مدرک مرتبط و تجهیزات نظارتی پیشرفته و متناسب با بالاترین استانداردهای بیمارستان ها و کلینیک ها اصرار دارد. تنها فردی که این جراحی را انجام می دهد خود دکتر است.

جراحی بینی های گوشتی عملی حساس است و هرگز نباید عجله داشته و دکتر حمیدرضا راستی همیشه برای بهترین ها تلاش می کند، زیرا می داند که بیمارانش تا پایان عمر با نتیجه آن زندگی خواهند کرد.  (بهترین جراح بینی گوشتی در تهران)

 


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی استخوانی در تهران


جراحی  بینی گوشتی در کجا انجام می شود؟

اگرچه جراحی ها زمانی محدود به یک محیط بیمارستان بود، اما رویکرد مدرن‌تر برای جراحی های زیبایی، انجام چنین روش‌هایی در یک اتاق عمل امن، مطمئن و کاملا خصوصی است. جراحی های شما در بهترین مرکز جراحی حال حاضر تهران یعنی کلینیک های شایان و ظفر انجام می پذیرد. همچنین بسته به تشخیص پزشک در بیمارستان های امام رضا  و کوثر نیز این جراحی انجام می شود.

بهترین کاندیدها برای جراحی بینی

بهترین کاندیداها برای جراحی زیبایی بینی افرادی هستند که دید واقع گرایانه ای به این جراحی دارند، سلامت عمومی خوبی دارند و انتظارات واقع بینانه دارند.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

هزینه جراحی بینی گوشتی

هر بیمار در  پیکربندی آناتومیک خود فردی است. بنابراین، به منظور ارائه یک هزینه دقیق برای جراحی بینی، بهتر است یک جلسه مشاوره را برنامه ریزی کنید که به دکتر حمیدرضا راستی اجازه می دهد تا به درستی در مورد آنچه در جراحی شما مورد نیاز است صحبت کند. برای بیمارانی که خارج از شهر تهران زندگی می کنند، می توان عکس ها را در شماره واتساپ یا سایر برنامه ها ارسال کرد  و سپس مشاوره تلفنی جراحی بینی انجام داد.

بعد از عمل بینی گوشتی

همیشه پس از جراحی بینی مدت کوتاهی تورم و گاهی کبودی وجود خواهد داشت. شما باید تمام دستورالعمل های ارائه شده توسط دکتر حمیدرضا راستی را به دقت دنبال کنید تا به بهترین نتایج ممکن دست یابید. داروهای ضد درد خفیف، یک آنتی بیوتیک  و داروهای کاهش تورم همگی بلافاصله پس از جراحی شروع می شوند.

در زمان جراحی زیبایی بینی، دکتر راستی  از یک آتل حساس به حرارت استفاده می کند تا تمام ساختارهای ظریف را در جای خود نگه دارد. دو تا سه روز استراحت برای بهبودی شما بهتر است. تقریباً پنج روز الی یک هفته پس از جراحی زیبایی بینی، دکتر آتل  را برمی دارد . پس از این مدت دوش گرفتن روزانه توصیه می شود. همچنین ما به شما می گوییم که چه زمانی می توانید به سبک زندگی عادی و ورزش خود بازگردید.

دکتر حمیدرضا راستی دارای حس زیبایی شناسی قوی بوده است. او دارای ترکیبی منحصر به فرد از علم پزشکی و علم زیبایی شناسی است. پس شما میتوانید به پیشنهاد های دکتر حمیدرضا راستی در رابطه با درصد تغییرات و اینکه چه مدل بینی به صورت شما می آید را نیز مورد توجه قرار دهید.

ایشان در اوج صداقت تمامی تغییرات و انتظاراتی که شما پس از جراحی خود می توانید داشته باشید را به شما  می گویند که هیچ جای ابهامی در بیمار باقی نماند.


بیشتر بدانید: بینی نیمه فانتزی


بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button