هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

5/5 - (1 امتیاز)

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی چقدر است؟
هزینه رینوپلاستی چقدر است؟ هزینه عمل بینی سال جدید

هزینه هزینه عمل بینی پهن و گوشتی بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. این عوامل عبارتند از پیچیدگی عمل، تجربه و شهرت جراح، موقعیت جغرافیایی کلینیک، و هر گونه هزینه اضافی برای بیهوشی، هزینه های آرمایشات و مراقبت های بعد از عمل. این عوامل باعث می شود که هزینه جراحی بینی به طور قابل توجهی متفاوت باشد و می تواند دلیل سردرگمی برای افراد علاقه مند به عمل بینی پهن و گوشتی باشد.

در زیر به بررسی عوامل مختلفی می پردازیم که بر هزینه کلی جراحی بینی تأثیر می گذارد و به شما درک بهتری از اینکه عددی که از جراح خود می شنوید منطقی است یا خیر می دهد.

به خاطر داشته باشید که هزینه رینوپلاستی نباید تنها عامل تعیین کننده در تصمیم شما باشد. برای دستیابی به نتایج مطلوب، اولویت دادن به صلاحیت ها و تجربه جراح و همچنین ایمنی و کیفیت عمل بسیار مهم است.

برای بحث در مورد اهداف و انتظارات خاص خود و همچنین دریافت برآورد دقیق هزینه، بهتر است با یک جراح واجد شرایط مشورت کنید.شما میتوانید با تماس با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا حتی به صورت تلفنی برای شما قیمت حدودی مشخص شود.

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

تجربه جراح

هیچ عمل جراحی بینی برای دو فرد مختلف وجود ندارد. شما باید با یک متخصص مشورت کنید تا بدانید کدام نوع جراحی بینی برای شما قابل اجرا است. برای دستیابی به بهترین نتیجه، انتخاب جراح مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

توجه به مهارت، تجربه و همچنین اعتبار رسمی جراح بر نتایج جراحی زیبایی بینی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

یک جراح بینی با تجربه مراقبت ها و اقدامات بیشتری را انجام می دهد تا به شما کمک کند بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. هرچه جراح تجربه بیشتری داشته باشد، احتمالاً بهتر از اشتباهات رایج در حین جراحی جلوگیری می کند.


بیشتر بدانید: مدل بینی فرانسوی


عوامل جراحی موثر بر هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

اکثر مردم فکر می کنند که هزینه جراحی فقط به تخصص جراح بستگی دارد. اما اینطور نیست. هزینه کلی این جراحی بر اساس عواملی که در زیر گفته می شود متغیر است گرچه توجه داشته باشید تغییرات تا حدی معقول است که نه بسیار پایین باشد و نه بسیار بالا که هردو جای شک باقی می گذارد  عواملی که بر قیمت کلی تأثیر می گذارد عبارتند از:

تجربه پزشک

موقعیت اتاق جراحی و هزینه اتاق عمل

تغییرات ساختاری (اینکه نیاز به پیوند غضروف دارد یا خیر مانند جراحی ترمیمی بینی)

مشکلات داخلی (اگر بیمار دارای تنفس و/یا مشکلات دیگری از نظر عملکرد باشد)

هزینه های بیمارستان

هزینه های بیهوشی

پیچیدگی عمل جراحی بینی

زمان مورد نیاز برای بهره برداری از بینی جدید

به طور معمول، یک عمل جراحی بینی حدود 2.5 تا 3 ساعت طول می کشد. با این حال، اگر جراحی پیچیده باشد یا در حال انجام جراحی ترمیمی باشید، ممکن است بیشتر طول بکشد.

به طور مشابه، برخی از بیماران نیاز به جراحی جزئی برای بینی خود دارند که به معنی یک عمل ساده تر مانند رینوپلاستی نوک بینی است که به زمان کمتری نیاز دارد.

7 1 1عواملی که بر هزینه عمل بینی پهن و گوشتی تاثیر دارند:

در زیر برخی از عوامل دیگر وجود دارد که نقش مهمی در تعیین قیمت کلی این جراحی دارند ذکر شده اند:

برنامه ریزی های قبل از جراحی از قبیل آزمایشات و عکسبرداری ها.

مراقبت های بعد از جراحی مانند هزینه های ویزیت دوره ای و خرید دارو

محدوده قیمت متوسط ​​جراحی بینی در تهران

به طور متوسط ​​هزینه جراحی بینی در تهران از 38 میلیون تومان  تا 80 میلیونی تومان یا بیشتر متغیر است. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این یک محدوده قیمت کلی است و هزینه واقعی ممکن است بسته به شرایط فردی بیشتر یا کمتر باشد.

در این بخش تخمینی از هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران در صورتی که برای اولین بار جراحی می کنید را به شما ارائه می دهیم. برای دریافت دقیق هزینه عمل بینی پهن و گوشتی، باید در یک مشاوره جراحی قرار بگیرید پس با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

جراحی های بینی کم هزینه

رینوپلاستی کم هزینه معمولا توسط جراح عمومی، پزشک عمومی یا متخصص پوست انجام می شود. آنها اغلب از خود به عنوان جراح زیبایی یاد می کنند. با این حال، بهتر است که شما نزد یک جراح گوش و حلق و بینی یا جراح پلاستیک  انجام دهید.

توصیه می کنیم به سراغ افرادی که متخصص نیستند نروید. شما باید تا آخر عمر با نتایج جراحی بینی خود زندگی کنید. ما همیشه به بیماران توصیه می کنیم که تجربه و تخصص را به جای هزینه های کم انتخاب کنند. رینوپلاستی ترمیمی ممکن است پرهزینه تر باشد و در نهایت هزینه بیشتری نسبت به آنچه در ابتدا باید پرداخت می کردید پرداخت خواهید کرد.

 ​​جراحی بینی با هزینه متوسط

اگر به دنبال یک جراح با تجربه هستید، انتظار داشته باشید که از 35 میلیون تومان به بالا بپردازید. تفاوت در هزینه جراحی را می توان به سالها تجربه جراح و عوامل زیر نسبت داد:

عمل جراحی شما ماهیت عملکردی داشته باشد یا زیبایی

پیچیدگی جراحی و نیاز به غضروف مصنوعی یا خیر

اگر به دنبال جراحی ترمیمی پس از یک جراحی نا موفق هستید باید انتظار هزینه های بالاتر از 50 میلیون تومان را داشته باشید چون جراحی بسیار پیچیده تر و سختتر می باشد.

جراحی بینی گران قیمت

گاها دیده می شود که برای جراحی بینی عدد های نا معقولی گرفته می شود. اگر شما در ارائه خدمات پزشک تفاوت زیادی دیدید که این تفاوت قیمت را جبران می کند میتواند منطقی باشد اما اگر اعداد خیلی بالا به شما گفته شد حتما راجع به پزشک تحقیق کنید.

 


بیشتر بدانید: بینی نیمه فانتزی


هزینه عمل بینی پهن و گوشتی شامل چیست؟

مهم است که بیشتر در دقت انتخاب یک پزشک خوب با هزینه مناسب دقت کنید. آیا این یک هزینه کلی تسن است که تقریباً همه چیز را پوشش می دهد؟ یا فقط شامل هزینه جراح می شود؟ مطمئن شوید که برای همه چیز سوال بپرسید: بیهوشی، هزینه اتاق عمل، هزینه پشتیبانی ها، داروها، کمک های  به بهبودی و انواع دیگر هزینه ها.

بسیار مهم است که در مورد نوع بیهوشی که قرار است در طول جراحی استفاده شود، روش های بهبود درد شما پس از جراحی و همچنین محل جای زخم خود سوال کنید. تمام جزئیات را به صورت کامل در جلسه مشاوره با ما بپرسید.

هزینه های متغیر در جراحی

هزینه های بیمارستان می تواند در یک چشم به هم زدن تغییر کند. در مورد الزامات همچون آزمایش، اتاق جراحی و و برداشته شدن تخفیف ها نیز همینطور است. مهم است که از زمان انجام جراحی کاملاً آگاه باشید و بدانید که هیچیک از هزینه های جراحی های انتخابی و زیبایی را بیمه تقبل نمی کند.

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی
هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

جراحی شما در کجا انجام می شود؟

مطمئن شوید که جراحی را در یک مرکز معتبر انجام می دهید. بیهوشی عمومی در بیمارستان باید در قیمت کلی که به شما داده می شود پوشش داده شود. استفاده از بی حسی موضعی و آرام بخش ها معمولاً هزینه کمتری نسبت به بیهوشی عمومی دارد. با این حال، خطر افزایش ناراحتی و ارتفاع را به همراه دارد.

آیا بیمه درمانی تکمیلی یا تامین اجتماعی هزینه عمل بینی پهن و گوشتی من را پرداخت می کند؟

بیمه درمانی تکمیلی تنها در صورتی هزینه جراحی شما را پرداخت می کند که واجد شرایط جراحی درمانی باشید. یعنی  شما یک مشکل در راه تنفسی خود دارید که نیاز به جراحی دارد و در کنار آن جراحی زیبایی بینی را نیز انجام می دهید. حتی در این صورت هم طبق تجربه درصدی از هزینه را بیمه پرداخت می کند. در این زمینه با بیمه گذار خود تماس بگیرید.

 


بیشتر بدانید: عمل انحراف بینی بدون زیبایی


انتخاب جراح واجد شرایط

در مجموع باید به خاطر داشت که جراحی بینی یک عمل تهاجمی است و خطرات خاصی را به همراه دارد. جراحی باید به صورت سفارشی برای هرفرد برنامه ریزی شده و توسط برخی پزشک های با تجربه انجام شود تا از حداقل خطرات اطمینان حاصل شود و از نیاز به جراحی ترمیمی جلوگیری شود.

همیشه یک جراح را انتخاب کنید که:

دکتر حمیدرضا راستی عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی است.

به شما یک پیش زمینه جراحی می دهد که به طور خاص برای شما و نیازهای منحصر به فرد شما طراحی شده است.

ایشان همچنین دارای گواهینامه جراحی فک و صورت می باشند .

در مورد خطرات و چارچوب زمانی بازیابی و نقدار تغییرات کاملاً صادق است.

به دیدگاه شما گوش می دهد و در مورد آنچه که با چهره و ظاهر کلی شما مطابقت دارد، نظر تخصصی ارائه می دهد.

چه در حال انجام جراحی بینی یا هر نوع جراحی زیبایی دیگری باشید، این یک تصمیم مهم است. مشاوره با یک جراح دارای مجوز بورد این فرصت را به شما می دهد تا در مورد جراحی با جزئیات صحبت کنید. همچنین می‌توانید نظرات، گزینه‌ها، نیازها، هزینه‌ها، پوشش بیمه پزشکی برای جراحی بینی عملکردی و زیبایی، نتایج و همچنین زمان‌های بهبودی خود را مطرح کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

 


بیشتر بدانید: انواع مدل های عمل بینی دخترانه


هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button