بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟ بینی استخوانی چیست؟ چراحی بینی استخوانی چه روندی دارد؟

جراحی بینی استخوانی که معمولاً به آن عمل بینی هم می گویند، روشی قدرتمند برای تغییر ظاهر شما یا اصلاح انواع چالش های فیزیکی است. در تهران، دکترحمیدرضا راستی، یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستند که به بیماران کمک می کند تا سلامت، ظاهر و زندگی خود را از طریق جراحی بینی صورت تغییر دهند.

دکتر حمیدرضا راستی، همراه با تیم متخصصان پزشکی بسیار آموزش دیده و با تجربه، رویکردی بسیار سفارشی را با هر بیمار در پیش می گیرد. ما به طور گسترده برای ایجاد نتایج عالی و یک بینی زیبا برای زیباجویان عزیز تلاش می کنیم.

چرا بهترین جراح بینی استخوانی در تهران ؟

دلایلی که مردم به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستند  منحصر به فرد است زیرا این یک جراحی مهم است که در ارتباط مستقیم با سیستم تنفسی شما و ظاهر شما است.

برخی از بیماران دارای مشکلات عملکردی تنفسی یا ساختاری هستند که تنفس را دشوار می کند، مانند انحراف یا ناهماهنگی سپتوم. این مشکلات مربوط به آن می تواند جریان هوا را محدود کرده و منجر به عفونت های مزمن سینوسی و گرفتگی بینی شود.

برخی بیماران برای کمک در مورد یک مشکل مادرزادی یا آسیب قبلی به بینی، مانند تصادف رانندگی، به دکتر حمیدرضا راستی مراجعه می کنند. برای هر کسی که به خاطر تغییر شکل بینی حس اعتماد به نفس خود را به دست می آورند این روش جراحی می تواند واقعاً متحول کننده باشد.

222 4در نهایت، بسیاری از بیماران ما به سادگی خواهان ظاهری زیباتر هستند. ما هویت خود را در چهره خود حمل می کنیم و به طور طبیعی تمایل داریم که ساختار صورت متقارن تر و متعادل تر داشته باشیم.

جراحی بینی استخوانی می تواند مشکلات متعدد بینی را اصلاح کند، مانند:

سوراخ های بینی بزرگ، پهن یا رو به بالا

نوک بینی که مانند قلاب، بزرگ یا افتاده است

قوزهای قابل مشاهده روی پل بینی

اندازه بینی بزرگ نسبت به تناسب صورت

سوراخ های بینی نامتقارن

انحراف سپتوم یا سایر موانع تنفسی

در طول جراحی، دکتر حمیدرضا راستی یا برشی از داخل بینی یا در ستون بافتی که سوراخ های بینی را جدا می کند ایجاد می کند. سپس چارچوب زیرین بینی برای تطبیق با شکل و اندازه مورد نظر بیمار تغییر می دهند و برش ها بخیه می‌شود.

 


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران


جراحی بینی ترمیمی

اگر قبلاً تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته‌اید، اما نتوانسته‌اید به نتایجی که می‌خواستید دست پیدا کنید، دکتر حمیدرضا راستی می‌تواند کمک کند.

جراحی بینی ترمیمی به بهبود فرم و عملکرد بعد از جراحی قبلی که منجر به تغییر یا ریزش بافت های بینی شده است کمک می کند. این جراحی همچنین در صورتی مناسب است که بعد از اولین عمل بینی به ظاهری که به دنبال آن بودید، نرسیدید.

از آنجایی که این جراحی بسیار پیچیده است و نیاز به جراحی  توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران دارد، دکتر حمیدرضا راستی زمان می‌گذارد تا نتایج عمل قبلی شما را ارزیابی کند تا مشخص کند چه چیزی اشتباه بوده است.

این که آیا عمل قبلی بینی شما منجر به مشکلات عملکردی شده است (مانند انسداد یا مشکلات تنفسی) یا تغییر شکل نا کتقارنی ای را تجربه کرده اید، با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه جراحی بینی ترمیمی می تواند کمک کند، اطلاعاتی کسب کنید.

IMG 20240610 133203 529

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر حمیدرضا راستی تحت آموزش فلوشیپ قرا گرفته اند. او همچنین عضوی مفتخر در گروه جراحیان گوش و حلق و بینی برتر تهران است، ایشان دارای بورد تخصصی ناسیونال  و یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می باشند.

دکتر حمیدرضا راستی دارای تعداد بسیاری عمل های موفق بدون در و عوارض با بهترین سبک جراحی بینی بوده اند. تیم ایشان در تمامی مراحل از مشاوره تا بهبودی کامل در کنار شماست و روند جراحی و بهبودی شما را زیر نظر می گیرند.

هنگامی که برای مشاوره جراحی بینی خود مراجعه می کنید، ایشان با آرامی به درخواست ها و نیاز های شما گوش می دهند و به شما با صداقت میزان تغییرات شما در جراحی را می گویند.  دکتر راستی به دقت بینی و ساختار صورت شما را تجزیه و تحلیل می کند و در مورد سابقه پزشکی شما صحبت می کند تا مطمئن شود که کاندیدای خوبی برای جراحی بینی هستید.

اگر می خواهید در مورد جراحی بینی و اینکه چگونه می تواند برای شما مفید باشد بیشتر بدانید، همین امروز با مطب ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر پاسخ به سوالات شما هستیم و به شما کمک می کنیم تا تصمیم بگیرید که آیا جراحی بینی برای شما مناسب است یا خیر.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران


روند بهبودی در جراحی بینی استخوانی

حداقل در 24 ساعت اول، صورت شما پف کرده، بینی شما ممکن است درد کند و ممکن است سردرد مبهم داشته باشید. شما می توانید هر گونه ناراحتی را با داروهای مسکن تجویز شده توسط جراح کنترل کنید. برنامه ریزی کنید که در روز اول در رختخواب بمانید و سر خود را بالا نگه دارید (به جز برای رفتن به دستشویی).

متوجه خواهید شد که تورم و کبودی اطراف چشم در ابتدا افزایش می یابد و پس از دو یا سه روز به اوج خود می رسد. استفاده از کمپرس سرد این تورم را کاهش می دهد و کمی احساس بهتری در شما ایجاد می کند.

در چند روز اول پس از جراحی، خونریزی کمی شایع است و ممکن است تا چند هفته همچنان احساس گرفتگی داشته باشید. جراح احتمالاً از شما می‌خواهد که تا یک هفته یا بیشتر، تا زمانی که بافت‌ها بهبود می‌یابند، بینی خود دست نزیند.

جراح شما دستورالعمل های مشخص تری را برای از سرگیری تدریجی فعالیت های عادی به شما ارائه می دهد. این دستورالعمل ها احتمالاً این پیشنهادات را شامل می شوند:

به مدت دو تا سه هفته از فعالیت های شدید (دویدن، شنا، خم شدن، روابط جنسی – هر فعالیتی که فشار خون شما را افزایش می دهد) خودداری کنید.

ه مدت هشت هفته از ضربه زدن یا مالیدن بینی یا آفتاب سوختگی آن خودداری کنید. هنگام شستن صورت و مو یا استفاده از لوازم شستشو ملایم باشید.

جراح شما در ماه‌های پس از جراحی برای بررسی پیشرفت بهبودی شما، وقت های ملاقات مکرری را برنامه‌ریزی می‌کند. اگر علائم غیرمعمولی در فاصله زمانی بین ویزیت ها دارید، یا هر سوالی در مورد اینکه چه کاری می توانید انجام دهید یا نمی توانید انجام دهید، با ما تماس بگیرید.

جراحی بینی استخوانی معمولاً یک یا دو ساعت طول می کشد، اگرچه جراحی های دارای پولیپ و انحراف و یا جراحی بینی ترمیمی ممکن است بیشتر طول بکشد و ممکن است به نوع بیهوشی بستگی داشته باشد. در حین جراحی پوست بینی از چارچوب استخوانی و غضروفی آن جدا می شود و سپس به شکل دلخواه تراشیده و اصلاح می شود.

هنگامی که جراحی کامل شد، یک آتل برای کمک به بینی شما استفاده می شود تا شکل جدید خود را حفظ کند. این آتل پس از یک هفته برداشته می شود.

333 3ئستورالعمل ها

جراح دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه آماده شدن برای جراحی به شما می دهد، از جمله دستورالعمل هایی در مورد خوردن و آشامیدن، سیگار نکشیدن، مصرف یا اجتناب از برخی ویتامین ها و داروها و شستن صورت. رعایت دقیق این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا عمل جراحی شما راحت تر انجام شود.

در حالی که در حال آماده سازی هستید، حتماً هماهنگ کنید که شخصی شما را پس از جراحی به خانه برساند و در صورت نیاز برای چند روز به شما کمک کند.

هنگامی که جراحی بینی توسط جراح انجام می شود، عوارض نادر و معمولا جزئی هستند. با این وجود، همیشه احتمال بروز عوارضی از جمله عفونت، خونریزی بینی یا واکنش به بیهوشی وجود دارد. شما می توانید خطرات خود را با رعایت دقیق دستورالعمل های جراح خود قبل و بعد از جراحی کاهش دهید.

بهترین کاندیداها برای جراحی بینی افرادی هستند که به دنبال بهبود ظاهر خود هستند نه یک فرم دقیق بینی. اگر از نظر جسمی سالم، از نظر روانی پایدار و در انتظارات خود واقع بین هستید، ممکن است کاندیدای خوبی باشید. رینوپلاستی را می توان برای دستیابی به اهداف زیبایی یا اصلاح نقایص مادرزادی یا مشکلات تنفسی انجام داد.

اما شما نباید انتظار داشته باشید از یک بینی فوق بزرگ به یک بینی فوق کوچک دست پیدا کنید. محدودیت هایی برای ایجاد تغییرات در ساختار بینی وجود دارد که اگر رعایت نشود باعث فروپاشی سیستم بینی و بهم خوردن سیستم تنفسی شما می شود.

سن نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از جراحان ترجیح می‌دهند که نوجوانان را تا زمانی که جهش رشد خود را کامل نکرده‌اند، جراحی نکنند، در حدود ۱۴ یا ۱۵ سالگی برای دختران، و کمی دیرتر برای پسران.

رینوپلاستی یا جراح بینی استخوانی برای تغییر شکل بینی، یکی از رایج ترین عمل های جراحی پلاستیک است. رینوپلاستی می تواند اندازه بینی شما را کاهش یا افزایش دهد، شکل نوک یا پل را تغییر دهد، دهانه سوراخ های بینی را باریک کند یا زاویه بین بینی و لب بالایی شما را تغییر دهد. همچنین ممکن است نقص مادرزادی یا آسیب را اصلاح کند یا به رفع برخی از مشکلات تنفسی کمک کند.

 


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی گوشتی در تهران


 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button