بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

انتخاب یک جراح خوب همیشه در روند جراحی بینی مسئله مهمی است. و انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی در تهران بین تعداد زیادی از پزشکان ماهر کار سختی است.

اما باید به یک سوال پاسخ دهیم:

معنی جراحی بینی طبیعی چیست؟ و بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست؟

جراحی بینی طبیعی سبکی است که در آن پزشک تلاش می کند تا فرم بینی شما را به شکلی اصلاح کند که تغییرات زیاد در آن نمایان نشود و به شکلی اصلاح شود که انگار به شکل طبیعی و مادرزادی این بینی به این شکل درآمده است.

در جراحی بینی طبیعی زاویه نوک بینی به تقریبا 95 درجه اصلاح می شود. و قوس بینی از بین می رود و پل بینی کاملا صاف می شود.

دکتر حمید رضا راستی متخصص گوش، حلق، بینی دارای بورد تخصصی ناسیونال می تواند شما را در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، و … راهنمایی کند.
جهت تماس برای مشاوره عمل زیبایی بینی با دکتر حمید رضا راستی می توانید با شماره های 09366003180 02128425837 تماس بگیرید.

 

 

44909 1

جراحی بینی طبیعی

رینوپلاستی یک جراحی ظریف است که می تواند مشکلات خاصی را که ممکن است با اندازه و شکل بینی خود داشته باشید برطرف کند تا ظاهر آن با تصویر ایده آل شما مطابقت داشته باشد. دکتر حمیدرضا راستی، جراح دارای پروانه طبابت گوش و حلق و بینی، متخصص در جراحی صورت است و تلاش می کند تا بهترین جراحی بینی را در تهران ارائه دهد.

دکتر حمیدرضا راستی که توسط بیماران خود به عنوان یکی از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران شهرت دارد، می تواند نتایج زیبا و طبیعی را به شما ارائه دهد.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی مردانه در تهران


جراحی بینی 34
جراحی بینی 34

آیا جراحی بینی طبیعی برای من مناسب است؟

اگر از ظاهر طبیعی بینی خود ناراضی هستید و به فکر جراحی هستید، و ترجیحا بیماری هایی که با پروسه بیهوشی تداخل ایجاد نمی کند کاندیدای خوبی برای جراحی بینی هستید. این روش که به عنوان رینوپلاستی نیز شناخته می شود، می تواند برای اصلاح نقایص مادرزادی و همچنین آسیب وارده به بینی ناشی از جراحت انجام شود.

دکتر حمیدرضا راستی سلامت کلی شما را ارزیابی می کند و سابقه پزشکی شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که واجد شرایط این جراحی هستید.

برای رفع مشکلات زیبایی و عملکردی، می توان تغییرات مختلفی در بینی شما ایجاد کرد. برخی از مسائل زیبایی شناختی رایج که افراد را به دنبال جراحی بینی و پیدا کردن بهترین جراح بینی طبیعی در تهران سوق می دهد عبارتند از:

1- نوک بینی گرد یا پهن

2- قوز بینی

3- سوراخ های بینی نامتقارن

4- پل بینی عریض

5- طول بیش از حد بینی

6- انحراف بینی

برخی از افراد ممکن است به دلیل انحراف تیغه بینی یا برخی انسدادهای دیگر که جریان هوا را از طریق حفره بینی مختل می کند، از مشکلات تنفسی رنج ببرند. جراحی می تواند برای پاک کردن مسیر بینی و بهبود تنفس انجام شود. این عمل سپتوپلاستی نامیده می شود و می تواند به صورت جداگانه یا همراه با جراحی بینی انجام شود.


بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی در تهران


مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی

مشاوره جراحی بینی طبیعی

مشاوره جراحی بینی با بحث در مورد اهداف ظاهری و سابقه پزشکی کامل شما شروع می شود. دکتر حمیدرضا راستی در این زمان به تمام نگرانی های شما گوش خواهد داد.

اگر در حال حاضر دارویی مصرف می کنید، در طول مشاوره به دکتر اطلاع دهید. ممکن است لازم باشد به طور موقت مصرف داروهای رقیق کننده خون و مکمل های گیاهی را برای جلوگیری از عوارض حین و بعد از جراحی بینی قطع کنید.

پس از تایید صلاحیت شما، دکتر حمیدرضا راستی که یکی از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران هستند  جراحی را مورد بحث قرار می دهد و به شما یک نمای کلی از این روش و نتایج احتمالی آن دست پیدا میکنید. بسیار توصیه می شود که انتظارات واقع بینانه را انتخاب کنید، زیرا نتایج برای همه متفاوت است.

به پزشک خود نیز گوش دهید زیرا به هر مدل از صورتی فرم خاصی  از بینی زیبایی می دهد. ما همچنین عکس‌های افرادی را که جراحی انجام می دهند روزانه در اینستاگرام قرار می دهیم تا شما بتوانید نمونه های خوبی از قبل و بعد این جراحی ببینید.

لطفاً دستورالعمل‌های ویژه ما را دنبال کنید تا به شما در آماده‌سازی قبل از عمل و راهنمایی شما در طول دوره بهبودی کمک کند.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران
بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

عمل بینی طبیعی

امروزه عمل بینی طبیعی یکی از پر طرفدارترین سبک های عمل بینی تبدیل شده است. تا چند سال قبل تمامی افراد به دنبال جراحی بینی فانتزی و عروسکی بودند که این سبک بینی به علت عوارض بسیار زیاد و درصد زیاد مشکلات تنفسی و ساختاری بینی دیگر رواج ندارد و افراد کمی به سمت این سبک جراحی بینی می روند.

بینی طبیعی به خاطر ظاهر بسیار طبیعی و نچرالی که دارد امروزه بیشتر سهم را در عمل های بینی دارد. پیشنهاد دکتر حمیدرضا راستی نیز به تمامی بیماران جراحی بینی طبیعی می باشد. عمل بینی طبیعی به خاطر  اینکه مقدار خیلی زیادی از غضروف بینی مانند جراحی بینی عروسکی حذف نمی شود، بینی دارای استحکام بهتری است و نتایج بهتری را نیز به بیمار تحویل می دهد.

چگونه برای عمل بینی طبیعی آماده شوم

اگر از قبل به درستی آماده شده باشید، فرآیند جراحی زیبایی بینی ایمن تر و راحت تر خواهد بود. در اینجا چند مورد وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا برای جراحی بینی آماده شوید:

برای بهبودی پس از جراحی به مرخصی از محل کار نیاز خواهید داشت، بنابراین برای اطمینان از استراحت کافی، 5 تا 7 روز مرخصی درخواست کنید. در این زمینه دکتر مرخصی استعلاجی را نیز برای شما می نویسند.

وعده های غذایی خود را حداقل یک هفته قبل برنامه ریزی کنید تا از خرید اجتناب کنید. غذاهای غنی از پروتئین، ویتامین ها و مواد مغذی را برای کمک به بهبود سریع بدن خود تهیه کنید.

محل خواب خود را با بالش های کافی برای حمایت از سر مرتب کنید. بالش گردن می تواند به شما کمک کند هنگام خواب از وارد کردن فشار به بینی که به تازگی تغییر شکل یافته است جلوگیری کنید.

در روز عمل، قبل از رفتن به مرکز جراحی، با شوینده های ملایم حمام یا دوش بگیرید. این اطمینان حاصل می کند که پوست و موهای شما عاری از آلودگی هایی  است که می تواند برش ها را در طول عمل آلوده کند. از لباس دکمه دار استفاده کنید تا به شما کمک کند بعد از عمل به راحتی لباس خود را عوض کنید.

در روز جراحی بینی از شخص دیگری بخواهید شما را همراهی کند. این به شما کمک می کند تا با خیال راحت به خانه برگردید و تا حد امکان کمک دریافت کنید.

مدت زمان ماندن آتل در مراقبت های بعد از جراحی بینی

ممکن است یک آتل روی بینی خود داشته باشید تا از ساختارهای بینی در هنگام شروع بهبود محافظت و حمایت کند. این آتل را به هیچ دلیلی خارج نکنید، مگر اینکه توسط دکتر برداشته شود.

IMG 20231106 161153 679جدول بهبودی پس از جراحی بینی طبیعی

میدانیم که پس از جراحی بینی طبیعی در تهران همه بسیار مشتاق و منتظر دیدن نتایج جراحی و بینی جدید خود هستند اما باید مقداری صبر کنید تا علائم و عوارض پس از جراحی کاملا بهبود یابد تا بتوانید نتیجه نهایی ببینید.  روند بهبودی شما پس از جراحی بینی به شکل زیر است:

میانگین زمان بهبودی جراحی بینی یک سال است. ممکن است یک سال یک نقدار زیاد به نظر برسد، اما زمانی که به یک جدول زمانی زیر دقت کنید منطقی به نظر می رسد و بسیار قابل کنترل‌تر می‌شود. روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی، روندی شبیه به زیر است:

هفته اول: می‌توان آتل را از روی بینی برداشت و بدون اینکه علائم قابل‌توجهی از عمل جراحی ظاهر شود، در مکان‌های عمومی بیرون بروید، مگر اینکه اطراف چشم‌ها کبودی داشته باشد. رفع این مشکل ممکن است ۲ هفته طول بکشد. از سرگیری فعالیت های روزمره زندگی بی خطر است.

هفته دوم: بیشتر تورم صورت فروکش کرده و بیشتر کبودی ها باید برطرف شود.

پس از یک ماه: می توانید با خیال راحت به فعالیت های قلبی عروقی مانند دویدن، شنا و دوچرخه سواری بازگردید.

6 هفته: استخوان ها ثابت هستند، می توانید تمرینات مقاومتی (وزنه برداری)، عینک زدن و گرفتن بینی  خود را از سر بگیرید.

3-6 ماهگی: بی حسی و احساس گزگز غیر طبیعی در بینی و پوست بینی شما باید برطرف شود.

1 سال: روند بهبود کامل است – تورم باید کاملاً فروکش کرده باشد و شکل جدید بینی کاملاً اصلاح شود. دیگر نیازی به مراقبت های بعد از جراحی بینی نیست.

 


مقالات مرتبط: بهترین جراح بینی غضروفی در تهران


نمونه های جراحی بینی طبیعی

 

جراحی بینی 33

جراحی بینی 40
جراحی بینی 40
جراحی بینی 39
جراحی بینی 39

اگر به دنبال یک جراحی بینی طبیعی بسیار زیبا و مطمئن هستید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید تا بتوانید از یک جلسه مشاوره رایگان با دکتر حمیدرضا راستی برخوردار شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جراح بینی طبیعی در تهران»

  1. اتنا صیفی

    وای فوق العاده بود اصلا معلوم نیست که بینیمو عمل کردم انگار بینی خودم از اول این شکلی بوده ممنون دکتر

    1. دکتر حمیدرضا راستی

      خواهش میکنیم ممنون از شما بابت انتخاب ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *