عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

توی این وضعیت سخت اقتصادی که واقعا هزینه ها بالاست هر فردی اقدام به خرید جنسی یا خرید خدماتی می کند اولین چیزی که به آن فکر می کند مطمئنا قیمت آن است. و سوال عمل بینی چقدر هزینه دارد؟ سوال اصلی افرادی است که قصد جراحی زیبایی بینی را دارند. اما سوالات دیگری هم این وسط مطرح می شود مثل : عوامل تایین کننده هزینه عمل بینی چیست؟ چرا بعضی جراح ها قیمت پایین و بعضی بسیار بالا می گیرند؟

متاسفانه در زمینه جراحی بینی ارگان خاصی نظارت بر قیمت ها و کنترل قیمت ها ندارد و پزشک کی تواند هر قیمتی را طلب کند. اینکه با توجه به خدماتی که ارائه می دهد چه میزان پزشک به عنوان دستمزد جراحی انتخاب کند کاملا به جراح بستگی دارد.هزینه متوسط ​​تخمینی یک عمل جراحی بینی بر اساس انجمن جراحان پلاستیک 23 تا 110 میلیون تومان تخمین زده شده است، اما هزینه های احتمالی دیگری نیز وجود دارد  که باید هنگام رزرو یک عمل در نظر گرفته شود.

عواملی که تایین می کند عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

1- نوع جراحی بینی (آیا تنها رینوپلاستی است یا پولیپ و انحراف هم باید جراحی شود)

2- هزینه مشاوره ممکن است پزشک هزینه مشاوره را نیز روی جراحی محاسبه کند.

3- هزینه اتاق عمل

4- گاها پزشک مبلغ جراحی را به صورت اقساط دریافت و درصد بیشتر روی آن می کشد.

5- هزینه لوازم مصرفی در اتاق عمل

6- هزینه متخصص بیهوشی

7- دستمزد پرسنل اتاق عمل

8- دستمزد خود جراح  و تجربه پزشک

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟


مطالب مرتبط: آزمایشات عمل بینی چیست؟


نوع جراحی بینی

مهمترین عامل در تایین هزینه جراحی بینی و پاسخ به سوال عمل بینی چقدر هزینه دارد؟ این است که جراحی بینی شما از چه نوعی است؟ آیا تنها جراحی زیبایی بینی است یا خیر. آیا بینی شما دارای انحراف است یا خیر . آیا بینی شما پولیپ دارد یا خیر . آیا جراحی بینی شما از نوع ترمیمی است یا خیر.

عمدتا پزشکان برای هر کدام از جراحی های بینی ذکر شده در بالا هزینه مجزایی را دریافت می کنند و عددهای بالایی را دریافت می کنند. اما خوشبختانه دکتر حمیدرضا راستی جراحی های انحراف بینی و پولیپ بینی را در کنار جراحی بینی زیبایی شما به رایگان انجام می دهد و هزینه مازادی دریافت نمی کنند. تنها هزینه جراحی بینی ترمیمی کمی متفاوت است.

علت این امر هم این است که جراحی بینی ترمیمی امری زمانبر و پروسه سختتری دارد. گاها نیاز به برداشت غضروف از بخش های دیگر بدن و یا افتاده از غضروف مصنوعی می باشد.

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟
عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

هزینه مشاوره

گاها مواردی دیده شده پزشکان با اینکه کلمه مشاوره رایگان را استفاده میکنند اما در انتهای مشاوره و یا انتهای جراحی هزینه مشاوره را دریافت کرده اند. خوشبختانه این مورد بسیار کم در پزشکان تهران دیده می شود.

هزینه اتاق عمل

هزینه اتاق عمل یکی از موارد مهم و تایین کننده در جراحی بینی است. بسته به اینکه کلینیک یا اتاق عمل یا بیمارستان انتخاب شده کجا باشد. قیمت های متفاوتی به بیمار اعلام می شود.

دکتر حمیدرضا راستی عمدتا جراحی های خود را در بهترین کلینیک و بیمارستان های مطرح و مورد اطمینان در تهران انجام می دهند.

دریافت اقساطی هزینه عمل

گاها بعضی ازکلینیک ها هزینه جراحی را  به صورت اقساط دریافت می کنند. بعضی افراد فکر می کنند که این مورد به نفعشان است اما اگر هزینه را به صورت اقساط محاسبه کنند مقداری به عنوان کارمزد به هزینه جراحی شما اضافه می شود.

هزینه لوازم مصرفی جراحی

در این زمینه باید گفت که لوازم مصرفی داخل جراحی یکی از نکات تایین کننده سوال عمل بینی چقدر هزینه دارد؟ است. اینکه لوازم مصرفی از چه برندی و در چه کیفیتی باشد در هزینه جراحی شما تاثیر دارد.

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟


مطالب مرتبط: بهترین جراح بینی مردانه در تهران


هزینه پزشک بیهوشی

متخصص بیهوشی: مانند جراح، تجربه و میزان تسلط متخصص بیهوشی و هزینه دریافتی متخضض بیهوشی تاثیرگذار خواهد بود. بیهوشی عمومی به طور قابل توجهی گرانتر از بیهوشی های موضعی است که نیازی به تجویز متخصص بیهوشی ندارند.

گاها دیده شده که از متخصص بیهوشی مناسب استفاده نشده و منجر به عواقب و و عوارض بسیاری در بیهوشی شده است. خوشبختانه دکتر حمیدرضا راستی از مجربترین و با تجربه ترین متخصصات بیهوشی استفاده می کنند تا درصد به خطر افتادن جراحی به صفر برسد.

دستمزد پرسنل اتاق عمل

استفاده از پرسنل و دستیاران خوب درطول جراحی یکی از عوامل تایین کننده سوال عمل بینی چقدر هزینه دارد؟ است و میزان موفقیت و بهبود نتیجه را زیاد می کند.

دستمزد خود جراح  و تجربه پزشک

و اما عامل اصلیی که دستمزد خود جراح  و تجربه پزشک است. معمولا پزشکان با تجربه تر با نمونه کارهای موفق تر هزینه بیشتر بابت جراحی بینی شما دریافت می کنند.

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟

با این تفاسیر این تفاوت میزان هزینه را می توان کل هزینه تخمین زده شده که در بالا اعلام کردیم کمی واضح تر می شود. اما به یاد داشته باشید که در درجه اول میزان هزینه بسیار پایین برای جراحی بینی شک بر انگیز است که از کدامیک از پارامترهای جراحی زده می شود تا بتوان هزینه جراحی را کاهش داد.

از آن طرف اعداد بالا هم منطقی نیست و پرداخت آنها اشتباه است. دکتر حمیدرضا راستی با کاهش دستمزد خود و بجای آن با بالابردن کیفیت بقیه موارد تاثیرگذار حداقل مبلغ ممکن را از زیباجویان دریافت می کنند.

جهت استعلام هزینه جراحی بینی خود با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

کل هزینه جراحی زیبایی بینی در نزد دکتر حمیدرضا راستی شامل دستمزد جراح، هزینه اتاق عمل (OR) و هزینه بیهوشی است. هزینه جراحی بینی شما به عوامل مختلفی از جمله تجربه جراح، سابقه جراحی بینی و محل جراحی شما بستگی دارد.

عمل بینی چقدر هزینه دارد؟


مطالب مرتبط: بهترین جراح بینی طبیعی در تهران


آیا بیمه هزینه عمل بینی را می دهد؟

طبق آمار و تجربه ای که در بین بیماران قبلی مشاهده شده است به طور کلی هزینه جراحی بینی به علت قرار گرفتن ایین جراحی در رده جراحی های نالازم و زیبایی توسط بیمه به شما پرداخت نمی شود .

اما مواردی نیز وجود دارد که بیمه به الزام گاهی درصدی از هزینه عمل و گاهی بیمه ها تماما هزینه جراحی را به شما باز می گرداند. به طور مثال اگر بینی شما دارای انحراف باشد و این انحراف بینی باعص اختلال در صورت و سیستم تنفسی شما شده باشد از مواردی است که بیمه هزینه جراحی یا مقداری از آن را تقبل می کند.

همچنین اگر شما دارای پولیپ بینی نیز باشید بیمه درصدی از هزینه جراحی را به شما باز می گرداند. اما در غیر اینصورت این جراحی کاملا به صورت آزاد انجام می پذیرد.

 


مطالب مرتبط: کوچک کردن بینی بدون جراحی


3 1 1IMG 20230806 105136 594 1 1

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button