جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران + جدول قیمت ها

4.8/5 - (167 امتیاز)

بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می توانید هنگام آماده شدن برای جراحی بینی بگیرید به خصوص برای ساکنسن در تهران. و پیدا کردن بهترین جراح بینی در ایران نیز سختتر. اما چگونه انتخاب می کنید؟ یک جراح بینی خوب کیست؟ به چهار مورد ضروری که باید در جراح خود جستجو کنید توجه کنید. 4 نکته که باید بدانید (راهنمای کامل)

اولین و مهمترین قدم برای جراحی بینی رزرو وقت مشاوره با پزشک است. برای دریافت زمان مشاوره با دکتر فرم زیر را پر کنید.

‫برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.تا 3 فایل را می‌توانید آپلود کنید.
عکس نیمرخ و تمام رخ از صورت خود در این قسمت بارگذاری نمایید.

امروزه شما هر سایتی را باز کنید نامی از دکتر حمیدرضا راستی را به عنوان یکی از بهترین جراح بینی در تهران میبینید. ایشان با موفقیت در تمامی  جراحی های خود، بینی زیبا بدون در و خونریزی و بدون هیچ گونه مشکل تنفسی به بیماران هدیه داده اند.

اگر به دنبال یک جراحی مطمئن با هزینه معقول و بدون ترس از مشکلات تنفسی درد و خونریزی هستید با شماره تماس های ما تماس حاصل  فرمایید. اگر به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید پیشنهاد می کنم این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در تهران

دکتر حمید رضا راستی متخصص گوش، حلق، بینی دارای بورد تخصصی ناسیونال می تواند شما را در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، و … راهنمایی کند.
جهت تماس برای مشاوره عمل زیبایی بینی با دکتر حمید رضا راستی می توانید با شماره های 09366003180 02128425837 تماس بگیرید.

نکاتی در مورد بهترین جراح بینی در تهران

1: تجربه

تعداد جراحی های بینی انجام شده توسط دکتر حمیدرضا راستی بسیار بوده که ایشان را یکی از مناسب ترین گزینه ها برای بهترین جراح بینی در تهران می کند. هر چه جراح شما جراحی های زیبایی بینی بیشتری انجام داده باشد، سطح مهارت او بیشتر می شود. به دنبال جراحي باشيد كه در جراحي زيبايي بيني تخصص داشته باشد، نه جراحي كه گهگاه آن را انجام می دهد.

تکنیک‌ها و روش‌های مورد استفاده دائماً در حال پیشرفت هستند و شما به یک جراح در بالای آخرین تحقیقات نیاز دارید تا بتوانید بهترین نتایج را داشته باشید. به روز بودن پزشک جراح با متدهای روز شما را به سمت یک جراحی موفق هدایت می کند.

جراحی بینی 36
بهترین جراح بینی در تهران

2: یک پزشک خوب به خوبی گوش می دهد

وقتی نوبت به انتخاب جراح می رسد، یافتن این نکته ضروری است که جراحی که با دقت به خواسته های شما گوش می دهد انتخاب بهتری است. شما به یک جراح نیاز دارید که یک طرح جراحی را بر اساس خواسته های شما ایجاد کند. هیچ بینی کاملی وجود ندارد و برای رسیدن به ایده آل جراح نیاز به همکاری نزدیک با شما دارد.

جراحي را انتخاب كنيد كه به شما احساس راحتي بدهد. مشاوره یک راه عالی برای ارزیابی نامزدهای بالقوه قبل از انتخاب نهایی است. از پرسیدن سوالات زیاد نترسید. شما یک جراح می خواهید که مایل به برقراری ارتباط با شما باشد. بدیهی است که شما همچنین می خواهید از جراح خود در مورد گزینه های مختلف صحبت کنید و بهترین را برای خود انتخاب کنید.

دکتر حمیدرضا راستی برای تمامی بیماران خود قبل از عمل یک جلسه مشاوره رایگان برگذار می کند تا شما نیازمندی های خود را به ایشان بگویید و ایشان نیز بهترین انتخاب ها را به شما بگویند. تا با کمک پزشک خود بهترین تصمیم را بگیرید. بر همین اساس ایشان یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند.

photo9127016690
بهترین جراح بینی در تهران

3:سومین شرط بهترین جراح بینی در تهران بودن!

یک جراح بینی مجرب باید در انواع جراحی های بینی از جمله جراحی بینی غضروفی، جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی های استخوانی ماهر باشد. این سه روش ممکن است همگی شامل بینی باشند، اما برای دستیابی به نتایج مطلوب به تکنیک‌ها و مجموعه مهارت‌های بسیار متفاوتی نیاز دارند.

بسیاری از مردم نمی دانند که مدل ها و متدهای متفاوتی برای عمل بینی وجود دارد.و برای ایجاد نتیجه ای طبیعی و زیبا به جراح ماهر نیاز دارند.

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران

4: دارای مدرک نظام پزشکی ترجیحا در زمینه گوش و حلق و بینی

مدرک و تحصیلات در زمینه گوش، حلق و بینی یکی از اساسی ترین نکاتی است که یک پزشک جراح بینی باید داشته باشد. بینی یکی از اساسی ترین بخش های دستگاه تنفسی است و افرادی بدون توجه به این موضوع دست به عمل هایی میزنند که در تنفس بیمار مشکل به وجود می آورد .

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه جراح شما مهارت ها و تجربه های مورد نیاز شما را دارد، بررسی این موضوع می باشد. پروسه صدور مدرک طبابت نیاز دارد که جراح شما از صلاحیت های خاصی در زمینه آموزش و معاینه برخوردار باشد.

این موارد ضروری تنها ویژگی‌هایی نیستند که شما در جراح بینی خود می‌خواهید، اما ویژگی‌های مهمی هستند که شما به آن‌ها نیاز دارید. همچنین به دنبال جراحانی باشید که مایل به اشتراک گذاری عکس های کار خود هستند، مقالاتی منتشر کرده اند و صادقانه از پروسه عمل با شما صحبت می کنند.

عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی هستند. نتایج جراحی بینی شما تا حد زیادی توسط جراح انتخابی شما تعیین می شود. برای این تصمیم مهم وقت بگذارید.

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران
دکتر حمیدرضا راستی بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

دکتر حمیدرضا راستی متخصص گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی می باشند. ایشان یکی از حاذق ترین پزشکان در زمینه جراحی بینی می باشند. ایشان در زمینه های رینوپلاستی، بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی گوش، جراحی سر و گردن ، لیفت صورت و بینی، اندوسکوپی سینوس بسیار حاذق هستند.

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران

انواع عمل (جراحی) بینی

1-عمل بینی غضروفی
2- جراحی بینی گوشتی
3 جراحی بینی  استخوانی

1- جراحی بینی غضروفی

به طور خلاصه جراحی بینی غضروفی به پروسه ای گفته می شود که پزشک شما با اضافه کردن یا برداشتن غضروف بینی شما در راستای هدف نهایی و شکل دلخواه یا نتیجه مورد نظر شما عمل می کند. عمل غضروفی بینی امروزه یکی از رایج ترین جراحی های بینی تبدیل شده است زیرا اهدافی همچون :
تغییر اندازه پل بینی
تغییر اندازه سوراخ های بینی
تغییر فرم شیب بینی انجام می شود.

دکترحمیدرضا راستی یکی از بهترین جراح بینی غضروفی در تهران به شمار می رود. ایشان با تجربه بسیار در زمینه این سبک از جراحی بینی یکی از بهترین اتخاب ها در این زمینه می باشند.

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران

2- عمل بینی گوشتی

وقتی صحبت از بینی گوشتی به میان می آید اولین نکته ای که ذهن افرادی که قصد جراحی بینی خود را دارند را مشغول می کند مطمئنا بازگشت بینی به حالت قبل است.

ابتدا باید تعریف مختصری از بینی گوشتی ارائه کنیم. بینی گوشتی به مدلی از بینی گفته میشود که غضروف کمتر و ضعیفتری دارد و در عوض پوست ضخیمی دارد.

هدف از جراحی بینی گوشتی معمولا برای رفع افتادگی نوک بینی، کوچک کردن نوک بینی و کناره های بینی انجام می شود. این بینی معمولا در آقایان بیشتر دیده می شود.

بینی گوشتی ظاهری چشمگیر دارد. بینی معمولاً از نظر ظاهری پهن است. البته اینجور افراد معروف به داشتن قلب های بزرگی هم هستند.

دکترحمیدرضا راستی یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در تهران به شمار می رود. ایشان با تجربه بسیار در زمینه این سبک از جراحی بینی یکی از بهترین اتخاب ها در این زمینه می باشند.

بهترین جراح بینی در ایران
بهترین جراح بینی در ایران

همچنین بخوانید : انواع عمل بینی


بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

مهمترین ویژگی بینی های استخوانی، سطح استخوانی دارای برجستگی، کشیده و ناهموار است که به جذابیت چهره آسیب می زند. این مشکلات اغلب به دلیل عدم متقارن بودن صورت در نتیجه صدمات ناشی

از تصادف و ضربه ایجاد می شود. معمولا این برجستگی ها و ناهماهنگی ها در عکس های افراد بیشتر به چشم می آید. این مشکل اغلب در زیبایی افراد مشکل ایجاد می کند.

دکترحمیدرضا راستی یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران به شمار می رود. ایشان با تجربه بسیار در زمینه این سبک از جراحی بینی یکی از بهترین اتخاب ها در این زمینه می باشند.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

امروزه جراحی بینی تبدیل به یک جراحی بدون جنسیت شده و مردان هم از این جراحی استقبال می کنند. اما مسئله ای که در بین مردان مهم است فرمی که بینی آنها پس از عمل می گیرد است.

زیرا فرم بینی مردان با زنان متفاوت است و نباید ظرافت بینی زنانه در آنها دیده شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم بینی استخوانی و گوشتی بیشترین تنوع را در بین مردان دارند. دکتر راستی یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشند.

IMG 20230909 153804 972مراحل عمل بینی – چطور عمل بینی انجام می شود؟

ابتدا شما می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت و یا رزرو نوبت از قسمت رزرو اقدام به رزرو نوبت برای دریافت مشاوره از دکتر علیرضا راستی نمایید. مشاوره برای جراحی زیبایی به صورت رایگان انجام می شود.
سپس شما نیاز ها و درخواست های خود را با پزشک در میان می گذارید و پزشک نیز پیشنهاد های خود را بر اساس اناتومی بینی شما و احتمالات به شما ارائه می دهد و شما به یک ایده نهایی از جراحی زیبایی خود می رسید.
سپس شما متناسب با نظر مستقیم پزشک برای انجام آزمایشات مربوطه و امور تصویربرداری مراجعه می کنید. و نتایج را دریافت و به پزشک نشان می دهید.

پس از تایید پزشک اقدام به امور پذیرش می کنید. پس از انجام پذیرش مشاوره پزشک بیهوشی انجام می پذیرد تا تمامی خطاها به صفر برسند. و اقدام به عمل جراحی می شود.

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران

چگونه جراح بینی خوب پیدا کنیم؟

همانطور که در ابتدای این مقاله نیز گفته شد برای انتخاب یک جراح بینی خوب باید به چند مورد توجه کنید.
هر ساله پیشرفت تکنولوژی باعث می شود که جراحی بینی دقیق تر و قابل پیش بینی تر می شود. با جراح بینی مناسب با تجربه و مهارت و شرایط مناسب صورت، بینی شما می تواند به گونه ای تغییر شکل دهد که چهره شما را برای همیشه زیباتر شود.

دکتر حمیدرضا راستی، جراح گوش، حلق و بینی هشدار می دهد، “جراحی بینی یکی از سخت ترین عمل های جراحی زیبایی است که انجام می شود، 20 درصد از جراحی های بینی من برای جراحی بینی اصلاحی است، بنابراین در انتخاب جراح خود باید حساس باشید.”

بهترین جراح بینی در تهرانجراحی بنظر ساده اما پیچیده

شاید جراحی بینی بنظر یک جراحی بسیار ساده و راحت بنظر برسد اما نیازمند میزان زیادی از تجربه و دانش است تا بتوان یک بینی دلخواه با عملکرد تنفسی درست به بیمار نشان داد.
حتما قبل از مشاوره بدانید چه می خواهید.

تصمیم بگیرید چه چیزی را در مورد بینی فعلی خود دوست ندارید.

عکس هایی که بینی خود را دوست دارید به آن شکل جراحی کنید پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که بینی که برای شخص دیگری فوق العاده به نظر می رسد ممکن است برای شما ناخوشایند به نظر برسد. پس به مشاوره های پزشک خود نیز گوش دهید.

به دنبال تجربه و تخصص باشید

به دلیل نیاز زیاد مردم به این جراحی امروزه بجای یک مسئله پزشکی تبدیل به یک امر تجاری شده است. بارها مشاهده شده افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند دست به جراحی بینی می زنند. دکتری که انتخاب می‌کنید باید در زمینه جراحی پلاستیک یا گوش و حلق و بینی ، پروانه طبابت داشته باشد.

حتما به گالری تصاویر برای دیدن نمونه های جراحی مراجعه کنید. با دیدن انواع سبک های جراحی بینی و انواع صورت ها می توانید تصمیم بهتری برای جراحی بینی خود بگیرید.

اگر به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید این را مد نظر خود قرار دهید که یک جراح بینی خوب باید ابتدا تنفس شما را مورد توجه قرار دهد و سپس مقدار تغییرات را به شما بگوید. زیرا حتی اگر بینی شما بسیار کوچک و زیبا شود ولی هنگام نفس کشیدن صدا بدهد یا ایجاد تنگی نفس و آلرژی کند می تواند مشکل آفرین باشد.

IMG 20230909 143703 404به یک متخصص اعتماد کنید

دکتر حمیدرضا راستی جراح گوش، حلق و بینی، تجربه و مهارت لازم برای انجام جراحی بینی را دارا است. تعداد زیادی بیمار خوشحال در طول سال های گذشته مهارت های مراقبتی، جراحی و توانایی های زیبایی شناختی او را تایید می کنند.

ایشان دارای پروانه طبابت در زمینه جراحی سر و گردن نیز می باشند.ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی می باشند. ایشان وقتی صحبت از جراحی زیبایی می شود، منحصراً روی بینی، چشم ها، صورت، گردن و پوست سر تمرکز می کند.

کادر مجرب

یکی از مسائلی که باید موقع انتخاب پزشک جراح بینی در نظر داشته باشید این است که پزشک عمل خود را در کجا انجام می دهد؟ از چه کادری استفاده می کند؟ آیا پزشک بیهوشی نیز در کنار پزشک جراح حضور دارد یا خیر ؟ ایا بعد از انجام کامل آزمایشات اقدام به جراحی می کند یا خیر؟

دکتر راستی در بهترین کلینیک ها و بیمارستان های فوق استریلیزه و کامل تهران جراحی های خود را انجام می دهند. ایشان از برترین و با تجربه ترین پرسنل ها در کنار خود استفاده می کنند تا نتایج خوبی برای شما رقم بزنند. تمامی موارد احتیاط و لازمه های قبل از عمل اعم از انواع آزمایشات و مشاوره پزشک بیهوشی انجام می دهند تا تمامی امکانات خطا و ریسک را به صفر برسانند.

بهترین جراح بینی در تهران

تفاوت بین رینوپلاستی و سپتوپلاستی

گاهی اوقات افراد اصطلاحات رینوپلاستی و سپتوپلاستی را با هم اشتباه می گیرند و زمانی که به جراحی بینی اشاره می کنند به جای یکدیگر از آنها استفاده می کنند. با این حال، این دو یکسان نیستند. این دو عمل گاهی اوقات همراه با یکدیگر انجام می شوند.

رینوپلاستی یک عمل زیبایی است که گاهی اوقات به دلایل پزشکی انجام می شود در حالی که سپتوپلاستی یک عمل پزشکی است که گاهی اوقات به دلایل زیبایی انجام می شود.

رینوپلاستی زمانی انجام می شود که شکل بینی شما نیاز به تغییر داشته باشد. این روش می تواند استخوان در قسمت بالایی بینی، غضروف در قسمت پایین بینی، پوست بینی یا ترکیبی از این سه را تغییر دهد.

جراحی بینی معمولاً به دلایل زیبایی انجام می شود. هدف اصلی اکثر افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند، تغییر ظاهر بینی است. گاهی اوقات، جراحی زیبایی بینی برای بهبود تنفس انجام می شود – مثلاً اگر سوراخ های بینی باید بازتر شوند.

سپتوپلاستی در درجه اول برای کمک به عملکرد تنفس انجام می شود. در این روش، تیغه بینی انحرافی – غضروفی که حفره بینی را به 2 مسیر تقسیم می کند – ترمیم می شود. افراد مبتلا به انحراف تیغه بینی اغلب دچار مشکل در تنفس یا مشکلات عفونت های مزمن سینوسی هستند.

گاهی اوقات تیغه بینی به حدی بد شکل می شود که باعث می شود قسمت بیرونی بینی نامرتب به نظر برسد. در این صورت، سپتوپلاستی یک عمل زیبایی و همچنین پزشکی است.

هنگامی که هر دو مورد نیاز است

مواردی وجود دارد که جراح هم انجام رینوپلاستی و هم سپتوپلاستی را ضروری می داند. به عنوان مثال، اگر سوراخ های بینی باید باز شود و تیغه بینی باید صاف شود، هر دو روش در طول یک عمل جراحی انجام می شود.

انجام هر دو روش در طول یک عمل جراحی می تواند برای بیمار مفید باشد زیرا آنها فقط یک دوره نقاهت خواهند داشت، در حالی که اگر جراحی ها به طور جداگانه تکمیل شده باشند، دوره های نقاهت از هر دو روش وجود دارد – بدون ذکر مزایای مالی انجام هر دو روش به طور همزمان. .

گاهی اوقات در حین انجام جراحی بینی، به ویژه جراحی بینی تجدیدنظر، غضروف اضافی برای کمک به شکل دادن به ساختار و ظاهر بینی ضروری است. در این صورت ممکن است سپتوپلاستی انجام شود، حتی اگر سپتوم کاملاً صاف باشد.

بسیاری از مردم به اشتباه فکر می کنند که رینوپلاستی و سپتوپلاستی اصطلاحات  برای یک عمل هستند و تفاوتی ندارد. رینوپلاستی ظاهر بینی را اصلاح می کند در حالی که سپتوپلاستی به غضروف داخلی و استخوان بینی می پردازد. به طور معمول، رینوپلاستی یک عمل زیبایی در نظر گرفته می شود در حالی که سپتوپلاستی یک عمل ضروری پزشکی در نظر گرفته می شود.

این جراحی ها را می توان به طور جداگانه انجام داد یا می توان آنها را با هم در یک جراحی انجام داد. اگر هر دو جراحی ضروری باشد، انجام هر دو در طول یک جلسه بهتر است. زمان‌های بهبودی و همچنین بحث مالی بهینه تر می شود.

نظرات بیماران

م. رازقی

من چند سال بود با بینی خودم مشکل داشتم. وقتی بین مهمونی ها میرفتم دوست داشتم که خاص تر بنظر برسم .

کسانی رو میدیدم که بینی خودشونو عمل کردن و چقدر با اعتماد به نفس تر برخورد می کنند.

تصمیم گرفتم بینیم رو عمل کنم پس شروع به گشتن برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران کردم.

بعد از بررسی های زیاد و پرس و جو از دوستان و سایت ها با دکتر علیرضا راستی آشنا شدم.

ایشون با آرامش بینی من رو بررسی کردن و من هم درخواستایی که داشتم و فرمی که دوست داشتم بینیم بگیره رو به ایشون گفتم .

ایشون هم تایید کردن که این فرم مناسب صورت من هست و جراحیمو انجام دادن . الان از بینیم خیلی راضیم دقیقا چیزی که میخواستم شد.

ایشون واقعا یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند.

بهترین جراح بینی در تهران


همچنین بخوانید: مراقبت های بعد از عمل بینی 


ع.حسینی

من متاسفانه توی مسابقات صورتم ضربه خورد و به شدت بینیم شکست. جوری که کاملا از فرم خودش خارج شد و فرم صورت خودم رو هم خراب کرد.

متاسفانه داخل بیمارستان به پزشک گفتم که برام جراحی انجام بدند ولی موافقت نکردند و فقط با پانسمان منو به خونه فرستادند.

بعد از یک مدت متوجه شدم بینیم موقع نفس کشیدن به شدت صدا میده و نفس کشیدن از بینی داره برام سخت میشه.

با پرس و جو و گشتن داخل اینترنت با دکتر راستی آشنا شدم. ایشون بعد از مشاوره به من قول بینی مشابه بینی قبلیم رو دادن و جراحی رو انجام دادند.

الان خیلی راضیم خیلی بهتر شد حتی یک مقدار از بینی قبل از شکسته شدنم هم بهتر شده.

ل.کاظمیان

با سلام . من متاسفانه داخل برنامه هایی که آگهی میذارند دنبال یک پزشک بودم که برام جراحی بینی انجام بده و یک نفر رو پیدا کردم که با مبلغ خیلی کمتر از بقیه جراحی رو انجام میداد. برای مشاوره رفتم و جراحی رو انجام داد از نظر ظاهر خیلی خوب شده بود ولی بعد یک مدت دیدم یکی از سوراخ های بینیم ورمش نمیخوابه و فقط از یکی از سوراخ های بینیم میتونم نفس بکشم.

از دکتر جراحم پرسیدم و گفت طبیعیه ولی یک سال گذشت و همچنان همینطور بود.

ب شدت ترسیدم و از فامیل پرسیدم پزشک جراحشون کی بوده و ایشون به من دکتر راستی رو معرفی کردند. و گفتند ایشون بهترین جراح بینی در تهران هست. پیش ایشون مراجعه کردم. و اعتماد کردم که ایشون برام جراحی ترمیمی انجام بدند. خدارو شکر الان یک سال میگذره ازش و نه تنها فرم بینی خراب نشد تو جراحی ترمیمی بلکه راه تنفسیم هم خیلی بهتر شد. ازشون ممنونم

656657ا.باقرزاده

با سلام بینی من انحراف خیلی شدیدی داشت . جوری که شبا به شدت خر و پف میکردم و فرم صورتم و به شدت بهم ریخته بود یک طرفی نشون میداد بینیم. خوشبختانه قبلا دکتر راستی بینی یکی از اعضای خانوادم رو هم عمل کرده بودند و راضی بودند من هم به ایشون مراجعه کردم و انحراف بینی من رو برام اصلاح کردند خیلی راضیم. واقعا کارشون خوبه.

هزینه جراحی بینی

بحث اصلی تمامی خدمات زیبایی هزینه آن است. زیرا هیچیک از بیمه ها هزینه های جراحی های انتخابی و زیبایی را پرداخت نمی کنند پس تمامی هزینه ها برعهده خود زیباجو می باشد. هزینه جراحی بینی از اعداد کم تا اعداد بسیار بالا میتوان در سطح شهر های مختلف دید.

اما توجه داشته باشید که سودجویان چه در قیمت های پایین و چه در قیمت های بالا از شما استفاده نکنند. هزینه جراحی بینی به صورت معقول باید عددی مابین 35 تا 50 کیلیون تومان باشد اما گاها اعدادی بین 18 تا 110 میلیون تومان گفته می شود.

بهترین جراحان بینی در تهران مطمئنا پزشکانی هستند که با رعایت حال زیباجویان از دریافت اعداد بسیار بالا خودداری کنند. تا هر فردی بتواند با یک هزینه معقول دست به جراحی بینی بزند.

بهترین جراح بینی در تهران با قیمت مناسب

یکی دیگر ازنکات مهم و قابل توجه که در رینوپلاستی(جراحی بینی) بسیار دیده می شود تفاوت بسیار زیاد در قیمت ها می باشد. بطوریکه شما با یک جست و جوی کوچک می توانید تفاوت قیمت قابل ملاحظه ای بین پزشکان و کلینیک های مختلف مشاهده کنید.

اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم که این تفاوت بسیار زیاد قیمت ها به خاطر چه چیزی می باشد بسیار بحث طولانی خواهد شد ولی به طور خلاصه باید بگوییم که قیمت نهایی این سبک از جراحی بستگی به موارد زیر دارد:

موقعیت و تجربه پزشک

بستگی به تجربه و تعداد جراحی هایی که پزشک داشته است قیمت های متفاوتی اعلام میکنند.(البته این به این معنا نیست که کسانی که اعداد نجومی از بیمار دریافت میکنند تجربه و توانایی بیشتری دارند) قیمت باید نسبت به خدمات ارائه شده منصفانه باشد.

گرچه مواردی هم دیده شده که پزشک هایی که در این زمینه اطلاعات و دانشی ندارند دست به این جراحی می زنند. و مشکلات بسیاری برای بیماران به وجود می آوند و بیمار مجبور به هزینه بیشتر و عمل جراحی ترمیمی می شود.

کیفیت کلینیک یا بیمارستان برای جراحی

متاسفانه بسیار مواردی دیده شده که برخی از سودجویان که حتی مدرک مرتبط با جراحی بینی ندارند دست به این جراحی در بدترین کلینیک های ممکن می زنند. این مدل از کلینیک ها که هزینه بسیار کمتری برای جراحی از شما دریافت میکند از خدمات لازم برای جراحی کم می کنند تا آن هزینه های کم شده را جبران کنند.

حتی از پایه ای ترین خدمات که استریلیزه بودن کامل اتاق جراحی می باشند هم دریغ میکنند. از ابزارات پزشک مناسب استفاده نمیکنند و مشکلاتی را برای بیمار به وجود می آورند.

دکتر حمیدرضا راستی که یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند برای جراحی های خود از بهترین و مجهزترین کلینیک های موجود در تهران برای جراحی استفاده می کنند تا خطرات عفونت را برای بیمار به صفر برسانند.

جراحی بینی 39
جراحی بینی 39

آیا پوست بینی روی جراحی بینی تاثیر می گذارد؟

جواب این سوال بله است.

اگر بینی شما دارای پوست قطوری باشد که معروف به بینی گوشتی است . ممکن است پس از جراحی تغییرات را کمی پنهان کند و درصد تغییرات را پایین بیاورد . و همچنین بینی که پوست نازکی دارد در جراحی معضلات دیگری دارد ولی نتیجه را بهتر نشان می دهد.

پس بهترین نتیجه را ابتدا کسانی که پوست بینی نه خیلی نازک و نه خیلی قطور دارند میگیرند. و سپس افرادی که پوست بینی نازکی دارند و پس از آن افرادی که پوست بینی قطوری دارند یا به عبارت دیگر دارای بینی گوشتی هستند.

خدمات پس از عمل

یکی دیگر از فاکتور های مهم در جراحی بینی خدمات پس از جراحی است. در مواردی دیده شده که فرد پس از عمل دسترسی درست به پزشک و کارشناسان اطراف او ندارد. و نمی تواند راهنمایی های لازم برای مراقبت های بعد از عمل را دریافت کند. در نتیجه حتی اگر جراحی به درستی صورت گرفته باشد با مراقبت های اشتباه نتیجه دلخواه در بینی شان ایجاد نمی شود.

خوشبختانه کلینیک دکتر راستی که یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند به شکل 24  ساعته قبل و بعد از جراحی همراه بیمار هستند. راهنمایی های لازم را به او می دهند و نگرانی ها و ترس های بیمار را برطرف می کنند. به سوالات او پاسخ می دهند تا در دوران نقاحت پس  از عمل همه چیز به شکل عالی به پیش برود. تا بهترین نتیجه ممکن برای بیمار حاصل شود.

عوارض جراحی بینی بعد از چند سال

وقتی بحث از جراحی و دست بردن در فرم عادی صورت می شود هر کسی نگران عوارض جراحی بینی می شود. عوارض جراحی بینی به دو دسته تقسیم می شوند: 1 – عوارض موقتی 2- عوارض جراحی بینی بلند مدت و بعد از سالها

از عوارض موقتی جراحی بینی  می توان به کبودی زیر چشم ها، خونریزی از بینی، گرفتگی بینی، تورم بینی و صورت، و چند مورد دیگر اشاره کرد. این عوارض در ابتدای جراحی دیده می شود و عمده آنها در هفته و ماه اول برطرف می شوند.

اما عوارض بلند مدت یا عوارض جراحی بینی بعد از چند سال می توان به سوراخ شدن تیغه بینی، انحراف پیدا کردن بینی، افتادگی نوک بینی و.. اشاره کرد. این عوارض به مرور زمان ایجاد می شوند. اما آیا می توان جلوی این قبیل عوارض را گرفت؟ جواب بله است.

شما باید در از قبل به دنبال لهترین جراح بینی باشید. تا از نظر تجربه و توانایی پزشک خود مطمئن شوید. پس از آن باید اطمینان حاصل کنید که سیستم بینی و سیستم تنفسی شما برای پزشک در جراحی اولویت بالایی دارد. با این کارها شما میتوانید تا حد زیادی از عوارض ممکنه جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید عمده کسانی که جراحی بینی فانتزی را انتخاب می کنند به مرور زمان با مشکلات تنفسی روبرو می شوند. پس حتی المقدور از آن پرهیز کنید.

شما میتوانید با تماس با شماره های درج شده در سایت جهت رزرو وقت مشاوره و کسب اطلاعات اختصاصی در رابطه با بینی خود اقدام کنید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما بودید. با به اشتراک گذاشتن نظرات خود ما را برای بهتر شدن راهنمایی کنید. همچنین سوالات خود را در زیر این مقاله میتوانید از ما بپرسید.

جدول قیمت ها

جهت مشاهده جلدول به روز قیمت ها کلیک کنید.

جراح بینی

بهترین جراح بینی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جراح بینی در تهران + جدول قیمت ها»

  1. پزشک فوق العاده ای هستن برخورد کادرشون هم خیلی خوب بود از نتیجه هم راضی بودم

  2. واقعا از‌نظر قیمتی نسبت به موارد‌ و کار‌ دکتر خوب بود‌ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *