عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

5/5 - (1 امتیاز)

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

جراحی بینی چقدر می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟ این سوالی است که ذهن هرکسی را قبل از جراحی بینی درگیر میکند. زیرا اکثر افراد به دلایل اهداف زیبایی دست به جراحی بینی می زنند.

شکی نیست که عمل بینی زیبایی زندگی را تغییر می دهد. در دنیای مدرن ما، تغییر اجتماعی قابل توجهی در دیدگاه مردم نسبت به عمل های زیبایی رخ داده است. این به دلیل افزایش اطلاعات موجود و بحث در مورد جراحی بینی است. حتی افراد مشهور و شخصیت های رسانه ای هم از عمل بینی استفاده می کنند.

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

تأثیر فردی و اجتماعی عمل بینی

با این حال، گاهی اوقات ممکن است نظرات قوی یا بحث های منفی در مورد افرادی که ظاهر خود را تغییر می دهند وجود داشته باشد. این اغلب می تواند به دلیل نگرانی در مورد تأثیرحرف هایی مانند اینکه نباید در صورت خود دست برد و … دارند.

بسیاری از تأثیر این موضوع بر روی تصویر بدن، و بهم خوردن فرم صورت خود می ترسند. البته که باید فرم صورت را قطعا باید جدی گرفت. به همین علت باید جراح بینی مثل دکتر حمیدرضا راستی که یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند را انتخاب کنید.

ایشان با توجه به تعداد جراحی زیادی که انجام داده اند و بر اساس اصول زیبایی شناسی بهترین پیشنهاد ها را به زیباجویان ارائه می دهند تا بیمار بتواند با تصویر سازی ذهنی درست از نتایج بعد از جراحی خود بهترین تصمیم ممکن را بگیرد.

جراحی بینی برای بسیاری از افراد می تواند یک تجربه مثبت و متحول کننده زندگی باشد. جراحی بینی منوفق و درست می تواند اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد. ممکن است تاثیر زیادی در تغییر زندگی بر روی همه نداشته باشد. با این حال، می تواند سطحی از اعتماد به نفس را در ظاهر فرد ایجاد کند که در زندگی روزمره آنها نمایان شود.

7 1 1

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

انتخاب جراح بینی به دلایل مناسب

جراحی بینی مطمئناً می تواند به شما کمک کند تا نسبت به بدن خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. با این حال، مهم است که به جراح بدی را انتخاب نکنید. اگر ظاهر  بینی شما یک نگرانی مداوم برای شما بوده است، یا اگردچار مشکلات تنفسی پولیپ و انحراف بینی هستید این جراحی بسیار به شما میتواند کند.

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

انتخاب جراح بینی مناسب
انتخاب جراح بینی مناسب تضمین می کند که بیماران بیشترین مزایای فیزیکی و نتایج جراحی را خواهند داشت. اما چه چیزی باعث انتخاب جراح مناسب می شود؟

مهم است که به دنبال یک جراح بینی ماهر باشید که از سابقه جراحی خوب و رضایت بالایی داشته باشد. یک جراح خوب باید از تیم های جراحی درجه یک و متخصصان بیهوشی با تجربه بالا استفاده کنند. یک جراح ماهر می تواند به شما کمک کند تا به نتیجه دلخواه خود برسید و از درون به بیرون احساس اعتماد به نفس و شادی بیشتری داشته باشید. شما نمی خواهید با انتخاب نادرست جراح یا انجام روش اشتباه از تصمیم جراحی خود پشیمان شوید.


عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

مطالب مرتبط: بهترین جراح بینی طبیعی در تهران


انتخاب جراح بینی اشتباه
تصمیم به استفاده از یک جراح با مهارت کمتر که گاها این اتفاق بخاط هزینه کمتر انجام می شود می تواند منجر به پشیمانی بیماران از عمل جراحی شود. بسیاری نیز برای کمک به اصلاح اشتباهاتی که توسط جراح فاقد صلاحیت انجام می شود، نیاز به جراحی ترمیمی دارند.

به طور فزاینده ای رایج شده است که بیمارانی که گزینه تخفیف بیشتر را انتخاب کرده اند از یک جراح یا  متخصص  که  واجد شرایط نیست  برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود کمک می گیرند.

با این حال، متأسفانه، برخی از جراحی های ناموفق قابل اصلاح نیستند، و اگر قابل اصلاح هم باشند، اغلب یک پروسه پرهزینه است. چیزی که برای کیف پول شما زیاد جالب نیست، ممکن است همچنین نتیجه با کیفیت قبل را بدست نیاورید. شما همیشه باید قبل از هر چیز سلامتی و رفاه خود را در نظر بگیرید.

 

برخی از سوالات مهمی که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا جراحی بینی برای شما مناسب است در نظر بگیرید عبارتند از:

آیا جراحی بینی را برای راضی نگه داشتن خود و نه دیگران انتخاب می کنید؟

آیا احساس می‌کنید که تغییرات احتمالاً باعث می‌شود از ظاهرتان خوشحال‌تر شوید؟

آیا از انتخاب جراح مناسب و روش مناسب برای نتیجه مورد نظر خود مطمئن شده اید؟

آیا از ارتباط با جراح بینی خود اطمینان دارید و از پرسیدن هر نوع سوالی از آنها احساس راحتی می کنید؟

آیا انتظارات واقع بینانه ای در مورد نتیجه بالقوه جراحی خود دارید؟

آیا خطرات جراحی و ماهیت متنوع و غیرقابل پیش بینی روند بهبود را کاملاً درک می کنید؟

آیا با این واقعیت که نتایج می تواند به طور قابل توجهی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد مشکلی ندارید؟

انتظار هیچ ظاهر معجزه آسایی یا تغییر زندگی را ندارید؟

آیا قادر و مایل به گذراندن دوره بهبودی اغلب احساسی و ناراحت کننده هستید و دستورالعمل های پس از عمل جراح خود را با دقت دنبال می کنید؟

آیا درک واقع بینانه ای دارید که چه تغییراتی ممکن است و چه چیزهایی را نمی توان به دست آورد؟

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟


عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

مطالب مرتبط: بهترین جراح بینی غضروفی در تهران


حفظ انتظارات واقع بینانه در مورد جراحی بینی

با رواج بیشتر و بیشتر رسانه های اجتماعی در زندگی روزمره ما، تمرکز جامعه بر ظاهر بیشتر از همیشه شده است. استفاده از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام اشتراک گذاری عکس های خود را آسان تر از همیشه می کند. تمرکز بیشتر بر ظاهر باعث افزایش افرادی شده است که به دنبال گزینه های جراحی برای کمک به بهبود ظاهر خود هستند. به نوبه خود آنها امیدوارند که سطح اعتماد به نفس خود را در خود تقویت کنند.

با این حال، جراحی هیچ راه حل جادویی برای همه مشکلات زندگی نیست. در مورد نتایج جراحی بینی ، بسیار مهم است که دیدگاه های خود را ثابت، متعادل و واقع بینانه نگه دارید. انتظار غیر ممکن را نداشته باشید مطمئن شوید که به طور موثر با جراح خود صحبت می کنید تا در مورد نتایجی که می توان از عمل شما انتظار داشت صحبت کرد.

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

جراحی بینی بسته به نوع بینی و تایپ بینی شما میتواند میانگین بین 20 الی 40 درصد در زیبایی شما تاثیرگذار باشد. به دلیل اینکه بینی در مرکز صورت قرار گرفته است اگر شما بدست یک پزشک مجرب همچون دکتر حمیدرضا راستی و با یک فرم مناسب صورت خودتان دست به این جراحی بزنید می تواند تاثیر زیادی در حفظ تعادل بین اجزای شما برقرار کند.

برای پیدا کردن عدد دقیق سوال عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟ ابتدا باید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و اقدام به مشاوره رایگان  حضوری و یا برای استان هایی بجز تهران مشاوره انلاین با دکتر حمیدرضا  راستی انجام دهید تا بتوانید از تغییرات بینی خود به صورت دقیق اطلاع کسب کنید.

 

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟
عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

مزایای جراحی بینی

افزایش اعتماد به نفس

برای راحت و خوشحال بودن با ظاهر خود حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. مطمئناً ارتباطی بین خوب به نظر رسیدن و احساس خوب داشتن وجود دارد. اگر فردی قبل از جراحی معتقد باشد که بینی او

قابل قبول است و این باعث می شود در موقعیت های اجتماعی گوشه گیر و خجالتی شود. جراحی بینی کمکی بزرگی به او می کند.

اگر به رفع انحراف سپتوم یا کاهش خر و پف و پولیپ بنیی فکر  می کنید رینوپلاستی یا همان جراحی بینی زیبایی می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. در نتیجه، این امر منجر به خواب و تنفس بهتر و همچنین شکل بینی جذاب تر می شود.

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟


عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

مطالب مرتبط: چه کسانی به عمل بینی نیاز دارند؟


مبارزه با اضطراب اجتماعی

هنگامی که افراد بینی بزرگی دارند و احیانا در اجتماع ظاهر می شوند و نظرات منفی دریافت می کنند، اغلب مضطرب می شوند. نظرات در مورد ظاهر بسیار شخصی است و برای آن فرد بسیار مهم است.

حتی زمانی که دیگران ممکن است بگویند نه خیلیم بد نیست، این چیزی است که تاثیر منفی در ذهن فرد برجا می گذارد. در نتیجه، بسیاری از بیماران، پس از جراحی، احساس می کنند که دوباره کنترل زندگی خود را در دست دارند.

تمایل بیشتر برای استفاده از فرصت ها

تاکید بیش از حد بر ظاهر خود، اغلب می‌تواند منجر به اجتناب از جلو انداختن خود و در نتیجه نادیده گرفتن فرصت‌های مختلف شود. پس از جراحی، بسیاری از مردم می گویند که زندگی و فرصت هایشان و مکالمه هایشان بهبود می یابد.

اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد و هر بیمار متفاوت است. بسیاری از اتفاقاتی که در زندگی شما می افتد به جنبه های مختلف زندگی شما مربوط می شود، نه ظاهر شما، به تنهایی و …. این را در نظر داشته باشید و مطمئن شوید که انتظارات واقع بینانه در مورد اینکه چگونه نتایج جراحی شما ممکن است با تغییرات دیگر در زندگی شما مرتبط باشد یا نباشد، بررسی کنید.

به طور کلی، جراحی بینی می‌تواند منجر به افزایش «ارزش خود» و افزایش عزت نفس در افراد شود. ممکن است خود را اجتماعی تر، با اعتماد به نفس و انگیزه تر برای داشتن یک سبک زندگی شادتر و سالم تر بیابید.

3 1 1

عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

آیا جراحی بینی زندگی شما را تغییر می دهد؟

مهم است که به یاد داشته باشید که جراحی بینی یا زیبایی بخشی از ظاهر شما را تغییر می دهد. با این حال، شما در همان شرایطی که قبل از عمل بودید، همان فرد باقی می‌مانید.

توسل به جراحی بینی برای اصلاح رابطه یا خوشحال کردن شریک زندگی خود انگیزه خوبی برای انجام جراحی زیبایی یا بینی نیست. شما همیشه باید آنچه را که برای شما بهترین است، با شرایط خود انجام دهید.

در حالی که بسیاری از مردم از نتایج جراحی خود راضی هستند، تعدادی از افراد هستند که وقتی انتظارات غیرواقعی در مورد اینکه تغییرات جراحی می تواند برای صورت، بدن و زندگی آنها انجام دهد، ناامید شده اند. آنها ممکن است باور داشته باشند که جراحی به طور ناگهانی و به طور معجزه آسایی کل زندگی آنها را متحول می کند، که اینطور نیست.

به طور خلاصه، جراحی بینی می تواند مزایای سلامتی مثبت زیادی برای افرادی که انتظارات واقع بینانه دارند، از جمله بهبود بالقوه اعتماد به نفس و سلامتی بینی و تنفس شما داشته باشد.

 


عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

مطالب مرتبط: عمل بینی چگونه انجام می شود؟


عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button