بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

جراحی اتوپلاستی جراحی ای با هدف اصلاح سایز و بیرون زدگی لاله گوش از اطراف سر است انجام می شود. اگر به دنبال بهترین جراح اتوپلاستی در تهران هستیئد تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اگر گوش‌های بزرگ یا بیرون زده دارید، احتمالاً نام‌های ناخوشایند  را شنیده‌اید. اگر کودک یا خردسال شما با مشکل گوش آینه ای یا گوش بل  دارد، بهتر است به فکر جراحی اتوپلاستی و بهترین جراح اتوپلاستی در تهران باشید.

اتوپلاستی یا جراحی گوش می تواند به شما یا فرزندانتان کمک کند تا مشکلات نامطلوب گوش را برطرف کنید. اتوپلاستی با دقت گوش‌های شما را به شکلی که باید در واقعیت باشند، تغییر می‌دهد.

جراحی های ظریف مثل این جراحی فقط باید توسط جراحان آموزش دیده با گواهی گوش و حلق و بینی انجام شود. دکتر حمیدرضا راستی،عضو هیئت جراحان گوش و حلق و بینی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران است.

دکتر حمیدرضا راستی سالها تجربه در انجام جراحی گوش دارند که ایشان را یکی از کاندیدا های بهترین جراحی اتوپلاستی در تهران می کند. ایشان از یک تکنیک ویژه برای اطمینان از حصول نتایج و چند برش کوچک در طول عمل استفاده می کند.

ایشان  همچنین برای هر جراحی که انجام می دهد یک رویکرد سفارشی به مریض ارائه می دهد. ایشان مطمئن خواهند شد که شما تمام جزئیات جراحی را درک کرده اید و بهترین تصمیم را برای تغییر شکل و ظاهر سازی گوش ها برای ایجاد ظاهر طبیعی تر می گیرید.

با شماره تلفن های موجود در سایت و دکمه تماس استفاده کنید تا متوجه شوید که آیا اتوپلاستی برای شما یا فرزندتان مناسب است یا خیر. همچنین میتوانید با تماس با ما برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان نزد دکتر حمیدرضا راستی اقدام کنید.

 

درباره بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

سوشروتا، پزشک آیورودا، اولین روش های اتوپلاستی را در تاریخ ثبت شده در هند در قرن پنجم قبل از میلاد ابداع کرد. جراحی های گوش در ابتدا برای بازسازی گوش های قطع شده یا آسیب دیده در طول مجازات های جنایی و مذهبی انجام می شد. اما جراحی های مدرن تری از اتوپلاستی را می توان در اواسط قرن 19 یافت.

و به مرور با افزایش سطح دانش پزشکی هر تغییری در گوش ممکن شد.

دکتر حمیدرضا راستی از ایمن ترین و موثرترین تکنیک های جراحی برای انجام اتوپلاستی استفاده می کند. ما با همه بیماران با احترام و کرامتی که شایسته آنهاست رفتار می کنیم، حتی بیماران زیر 18 سال.

جراحی زیبایی گوش چگونه کار می کند؟

جراحی گوش معمولاً شامل ایجاد یک برش در پشت گوش یا مستقیماً در بخشی است که گوش را به سر متصل می کند. سپس پزشک غضروف و پوست اطراف آن ناحیه را برمی‌دارد تا گوش‌ها را به شکل مطلوب‌تری تغییر شکل دهد. بخیه ها برای نگه داشتن بافت های گوش در جای خود استفاده می شوند و در زوایای مختلف برای دستیابی به نتایج دلخواه محکم می شوند.

مظالعات در سطح دنیا نشان می دهد جراحی گوش بیشتر در کودکان 4 تا 14 ساله انجام می شود تا عیوب در ظاهر گوش را در مراحل اولیه زندگی اصلاح کنند. این عیوب می تواند شامل گوش های بیرون زده یا میکروتیا باشد، وضعیتی که منجر به توسعه نیافتگی گوش می شود. دکتر حمیدرضا راستی جراحی گوش بزرگسالان را نیز انجام می دهد.

اتوپلاستی معمولاً بین 2-3 ساعت طول می کشد. این جراحی برای عدم حرکت کردن سر بیمار در طول جراحی تحت بیهوشی عمومی صورت می پذیرد. آیا پس از شنیدن این مطالب همچنان به دنبال بهترین جراح اتوپلاستی در تهران هستید؟

فواید  اتوپلاستی

مزایای اتوپلاستی به دو دسته مرتبط تقسیم می شود: فیزیکی و روانی.

اتوپلاستی می‌تواند گوش‌ها را بازسازی کند تا یکی از ویژگی‌های صورت بیمار که در آن مشکل دارد را بهبود ببخشد. تمام عمل های زیبایی می تواند منجر به عزت نفس بیشتر و افزایش اعتماد به نفس شود. اما اثرات اتوپلاستی به دلیل اظهارنظرهای آزاردهنده و بی رحمانه ای که اغلب می تواند از گوش های بیرون زده در جامعه می شود، می تواند حتی عمیق تر باشد.

اتوپلاستی مزایای روانی و اجتماعی ثابت شده ای دارد. کودکان را می توان از دست انداختن توسط دوستان  که می تواند اثرات مضر طولانی مدت بر روحیه کودکان داشته باشد در امان نگه دارد. بررسی های انجام شده روی روش های اتوپلاستی در دهه گذشته تایید می کند که این جراحی روشی  ایمن و موثر است.

و از نظر فیزیکی میتواند به سیستم شنوایی و ترکیب صورت کمک بسزایی بکند. احتمالا تا اینجا حس بهتری نسبت به این جراحی دارید و بهترین جراح اتوپلاستی در تهران برایتان مهم شده است. اما برسیم به …

اتوپلاستی 1IMG 20231106 163456 200بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

افراد واجد شرایط جراحی زیبایی گوش

کاندیدهای واجد شرایط برای اتوپلاستی می خواهند گوش های بزرگ، بیرون زده یا بدشکل را اصلاح کنند. افراد قبل از جراحی اتوپلاستی باید در سلامت کامل باشند و هیچ گونه شرایط پزشکی جدی که ممکن است بر نتیجه جراحی تأثیر بگذارد نداشته باشند.

لطفاً در هنگام مشاوره با دکتر راستی در مورد شرایط پزشکی و سابقه بیماری و مشکلات جسمی خود صحبت کنید. برای واجد شرایط بودن برای جراحی گوش، کودکان باید گوش های کاملاً رشد کرده داشته باشند که این مسئله در جلسه مشاوره با دکتر حمیدرضا راستی این مسئله مشخص می شود. این بازه سنی معمولاً  حدود 5-6 سالگی است، اگرچه برخی از کودکان ممکن است متفاوت باشند.

مشکلاتی که در این جراحی برطرف می شوند:

گوش های نا متقارن را دارای تقارن بیشتری می کند.

ظاهر و چین و چروک های طبیعی گوش را بهبود می بخشد.

در جایی که نوک گوش به سمت پایین یا جلو جمع می‌شود، «گوش لوپ» را اصلاح می کند.

اندازه لاله های گوش را اصلاح می کند.

ظاهر گوش پس از آسیب یا تصادف را بهبود می بخشد.

 

مشاوره خصوصی به شما

جراحی شما به سمت یک تصویر رضایت بخشتر از خود با مشاوره خصوصی با دکتر حمیدرضا راستی آغاز می شود. تمامی افرادی که برای این جراحی با ما تماس حاصل می کنند یک جلسه مشاوره اختصاصی بین شما و دکتر حمیدرضا راستی خواهید داشت . به شما اطمینان می دهیم تمامی اطلاعات مریض بین ایشان و پزشک محفوظ می باشد.

رازداری یکی از مباحث اصلی برای بهترین جراح اتوپلاستی در تهران می باشد.

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران
بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

جراحی گوش، اتوپلاستی در تهران

اگر به دنبال مشاوره برای فرزند خود هستید، دکتر حمیدرضا راستی یک معاینه اولیه را انجام می دهد و تعیین می کند که آیا گوش های کودک شما به اندازه کافی رشد کرده است تا تحت عمل جراحی گوش قرار گیرد یا خیر.

برای کودکان، انجام اتوپلاستی می تواند مسیر زندگی آنها را تغییر دهد. تمسخر یک موضوع جدی است که می تواند منجر به آسیب های روانی غیر ضروری شود. تیم دکتر راستی حساسیت موضوع را درک می کنند.

در طول مشاوره خصوصی شما، دکتر راستی تمام اطلاعات مربوطه به این جراحی را به طور کامل توضیح خواهد داد تا بیماران درک واضح و شفافی از روند داشته باشند. شفافیت پزشک یکی از مهمترین مبانی در مسئله بهترین جراح اتوپلاستی در تهران می باشد.

آماده سازی برای اتوپلاستی

مانند بسیاری از جراحی های دیگر، بیماران باید مطمئن شوند که اقدامات احتیاطی را قبل از شروع جراحی انجام دهند. از تمام محصولات نیکوتینی در هفته های قبل از اتوپلاستی خودداری کنید. این شامل ویپ، تنباکوی جویدنی، و تکه های نیکوتینی سیگار، پیپ و قلیان است.

حداقل دو هفته قبل از جراحی، از مصرف الکل خودداری کنید. این شامل تمامی مشروبات الکلی و توابع آنها می شود. همچنین، مطمئن شوید که در مورد هر گونه دارو و مکمل که مصرف دارید در هنگام مشاوره صحبت کنید. تمام دستورالعمل های ارائه شده به شما را به دقت دنبال و اجرا کنید. از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که بعد از جراحی شما را همراهی و کمک کند.

اتوپلاستی 2در زمان جراحی اتوپلاستی

در بیشتر موارد، جراحی گوش با بیهوشی عمومی انجام می‌شود تا به شما در آرامش کنترل درد و تکان ندادن سرتان کمک کند. از آنجایی که بخیه های دائمی برای نگه داشتن غضروف در جای خود اعمال می شود، ممکن است لازم باشد برای مدت کوتاهی تا زمانی که بخیه ها خوب شوند، بانداژ استفاده کنید.

بخیه ها معمولاً با گذشت زمان جذب می شوند و نتایج حتمی و نهایی را به شما نشان می دهند. کودکان نیز معمولاً بیهوشی عمومی دریافت می کنند. شما با خیال راحت اقدام به جراحی می کنید زیرا تحت نظر یکی از بهترین جراح اتوپلاستی در تهران تحت جراحی قرار می گیرید.

بهبودی بعد از جراحی زیبایی گوش

دکتر راستی در پایان عمل، گوش ها را با بانداژ می بندد. یک هفته بعد از جراحی باید از هدبند نیز استفاده کرد. بعد از یک هفته، با مشورت دکتر راستی در مورد پیشرفت بهبودی شما مشخص می شود که آیا بستن سر همچنان ضروری است یا خیر. در صورت استفاده از بخیه های غیرقابل جذب، یک هفته پس از جراحی این بخیه ها را می کشد.

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران


بیشتر بدانید: عمل اتوپلاستی گوش


نتایج

اتوپلاستی می تواند نتایج ظریف و در عین حال عمیقی ایجاد کند. مزایای روانی و اجتماعی مثبت به خوبی ثابت شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این جراحی در بیماران معمولاً کیفیت زندگی را افزایش می‌دهد. و آسیب روانی آنها از گوش های بیرون زده کاهش می یابد. اتوپلاستی از سبک جراحی های بدون بازگشت است و نتایج برای شما همیشگی می باشد.

هزینه جراحی زیبایی گوش چقدر است؟

ما می‌خواهیم قبل از هر تصمیمی در جریان باشید که چه میزان باید برای این جراحی هزینه کنید. در طول مشاوره، و پس از ارزیابی اولیه، دکتر راستی می تواند قیمت گذاری واضح را برای این جراحی به شما ارائه دهد. تخفیف‌های ویژه برای مدت محدودی در طول سال در دسترس هستند، بنابراین مطمئن شوید که صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید تا از این تخفیف های جذاب با خبر شوید.

سوالات متداول

برای انجام جراحی زیبایی گوش کودک باید چند سال داشته باشد؟

به محض اینکه غضروف گوش کودک به میزان کافی رشد کرد، می توان اتوپلاستی را انجام دهد. بسیاری از والدین ممکن است بخواهند فرزندشان در سنین پایین تر، جراحی زیبایی گوش انجام دهد، اما این عمل باید تا زمانی به تعویق بیفتد که بدن به اندازه کافی رشد کند تا به خوبی بهبود یابد.

از آنجایی که کودکان مختلف ممکن است با سرعت های متفاوتی رشد کنند، واجد شرایط بودن شما برای این جراحی تنها با یک معاینه اولیه مشخص می شود.

بهبودی چقدر طول می کشد؟

بعد از حدود سه روز می توانید فعالیت عادی خود را از سر بگیرید. اکثر بیماران باید حدود یک هفته از هدبند استفاده کنند. و به مدت تقریبی دو هفته از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

آیا اتوپلاستی تحت پوشش بیمه است؟

در مورد این مسئله باید با شرکت بیمه گذار خود تماس حاصل کنید. اگر این جراحی برای سلامتی ضروری باشد تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. اما برای اطلاع بیشتر در این زیمنه با بیمه گذار خود تماس بگیرید.

آیا جراحی زیبایی گوش در بیمارستان انجام می شود؟

دکتر راستی عمل های اتوپلاستی را در یک مرکز جراحی کاملاً معتبر انجام می دهد. شما بلافاصله پس از جراحی می توانید به خانه بازگردید. اما اگر بیماران بخواهند این جراحی را در بیمارستان انجام دهند نیز امکان پذیر است اما مجبور خواهند بود در بیمارستان های خصوصی این کار را صورت دهند.

بعد از جراحی زیبایی گوش چگونه باید بخوابم؟

برای چند هفته پس از جراحی، باید سر خود را با بالش بالاتر از سطح بدن قرار دهید. و بالش ها را طوری بچینید که به آرامی سرتان را در میان بالشت ها قرار گیرد. از خوابیدن به پهلوی سر جدا خودداری کنید.

بهترین جراح اتوپلاستی در تهران
بهترین جراح اتوپلاستی در تهران

امیدواریم عمده سوالات شما در رابطه با این جراحی پاسخ داده شده باشد. اما اگر همچنان به دنبال بهترین جراح اتوپلاستی در تهران هستید پیشنهاد می کنیم که با تماس با شماره های موجود در سایت یک وقت مشاوره با دکتر حمیدرضا راستی رزرو کنید تا از کم و کیف این جراحی بیشتر آگاه شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *