آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

1.2/5 - (4 امتیاز)

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

امروزه واژه ای در بین جراحان بینی و زیباجویان رواج دارد با عبارت بینی گوشتی. و سوالی که بسیاری از افرادی که قصد جراحی بینی را دارند می پرسند این است که آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

بیایید ابتدا تعریفی از بینی گوشتی داشته باشیم و سپس به سوال بالا پاسخ دهیم.

بینی گوشتی چه بینی است؟

بینی گوشتی تایپ بینی است که این نوع بینی ها معمولا دارای پوستی بسیار ضخیم و عریض و بسیار توپر بنظر می رسند. برخلاف باور بسیاری که بخاطر این نام حس می کنند داخل این تایپ از بینی ها گوشت یا همان ماهیچه وجود دارد اینطور نیست.

تنها بخاطر پوست بسیار ضخیم این سبک از بینی ها است که به این نام نامگذاری شده اند.

این مدل از بینی ها دارای جراحی بسیار حرفه ای تر و حساستری هم هستند. دلیل این مسئله این است که این مدل از بینی ها بخاطر پوست ضخیمشان نتایج جراحی را به وضوح نشان نمی دهند و گاهی افراد بر این باور می شوند که بینیشان تغییر آنچنانی نکرده است.

بر همین اساس انتخاب یک جراح مناسب که نمونه کار موفق بینی گوشتی داشته باشد بسیار مهم است.


مطالب مرتبط: عمل فیلر بینی چیست؟


آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟
آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

حالا برسیم به سوال اصلی که آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد یا خیر .

در جواب این سوال باید گفت خیر هیچیک از جراحی های بینی بازگشت ندارد. پروسه جراحی بینی پروسه ای است که با هدف کاهش میزان اسخوان و غضروف های موجود در بینی صورت می گیرد و بازگشت ندارد. اینکه در ذهن عوام این مورد جا افتاده است که بینی گوشتی دارای ماهیچه است و پس از اصلاحات دوباره رشد می کند و به حالت قبل باز می گردد کاملا اشتباه است.

اما این موضوع همانطوری که در بالا هم توضیح دادیم علت اینکه افراد فکر میکنند بینی به حالت اول باز میگردد پوست ضخیم این مدل از بینی ها است. البته در متدهای جراحی قدیمی نیز بازگشت بینی مشاهده میشد.

آن هم بخاطر این بود که غضروف ها و استخوان ها به طور مناسب و مکمل همدیگر در جراحی بازسازی نمی شدند و جابجایی غضروف و استخوان ها باعث افتادگی و از بین رفتن فرم بینی می شد.

اما در متد های جدید جراحی دکتر حمیدرضا راستی با دستگاه های به زور بین المللی این اتفاق تا بحال نیفتاده است.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

 


مطالب مرتبط: عمل بینی چگونه انجام می شود؟


آیا امکان معکوس کردن جراحی بینی وجود دارد؟

مهم نیست که یک فرد چقدر در مورد جراحی بینی صورت خود برای روش انتخابی خود تحقیق می کند، همیشه این خطر وجود دارد که نتیجه یک جراحی زیبایی آن چیزی نباشد که فرد میخواهد. اگرچه مهم است که انتظارات را واقع بینانه نگه دارید.  درک اینکه جراحی بینی قرار نیست کاملاا بینی شما را بسیار نازک کند لازم است زیرا محدودیت هایی نیز در سیستم تنفسی وجود دارد که نباید بیش از اندازه به کوچک کردن بینی فکر کرد.

اگر از بینی خود ناراضی بودیم چه کنیم؟

شما گزینه هایی برای اصلاح یا بهبود ظاهر بینی خود پس از یک جراحی بینی اولیه  دارید و در ابتدا توجه  داشته باشید که زمان مورد نیاز برای اینکه بینی ظاهر و فرم نهایی خود را نشان دهد بین 9 تا 12 ماه است . پس از این پروسه اگر از بینی خود همچنان ناراضی بودید می توانید گزینه جراحی بینی ترمیمی را در نظر داشته باشید.

جراحی بینی ترمیمی جراحی است که در آن یا با هدف کاهش اندازه بینی بینی را کوچکتر می کنند و یا با هدف بهبود مشکلات جراحی قبلی به بینی غضروف اضافه میکنند. اگرچه نیاز به یک متخصص جراحی بینی بسیار حرفه ای است، اما اصلاح نتایج نامناسب جراحی اولیه ممکن است.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

SAVE ۲۰۲۳۰۸۰۲ ۱۷۱۳۱۵چگونه این ترمیم انجام می شود؟

شما باید اطمینان حاصل کنید که جراح شما دارای مدرک گوش و حلق و بینی است و از مراکز یا بیمارستان های جراحی کاملا معتبر استفاده می کند. سوالات مهمی که باید بپرسید شامل مواردی است که در مورد هزینه ها و میزان تغییرات است.

بهترین انتخاب شما برای جراح بینی در تهران  دکتر حمیدرضا راستی خواهد بود، تجربه چندین ساله در انجام روش های پیچیده جراحی بینی به عنوان تخصص اصلی ایشان ذکر می شود.  و نمونه های عالی قبل و بعد از کار خود را به شما نشان می دهند.  شما میتوانید با خیال راحت ترمیم مشکلات جراحی بینی اولیه را به ایشان بسپارید.

معکوس کردن یک عمل بینی رضایت بخش در زمانی که ساختارهای نگهدارنده مهم در معرض خطر قرار گرفته اند بسیار دشوارتر است. درک این نکته برای مشتری مهم است که اگرچه ممکن است جراح خود را دوست داشته باشد، اما اگر این فرد در تکنیک‌های ثانویه و ترمیمی بینی تجربه بالایی نداشته باشد، ممکن است نتواند به اندازه کافی و ایمن مسائل زیبایی را اصلاح کند.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

بهترین جراح بینی در تهران

همه ما بینی هایی را دیده ایم که خیلی نازک، خیلی کوچک و به طور غیر طبیعی نوک تیز به نظر می رسند. اغلب، این نتایج نامطلوب به دلیل برداشتن غضروف بیش از حد از بینی است.برای جراحی بینی ترمیمی گرفتن غضروف از خود بیمار، از گوش یا دنده امکان پذیر است. این روش انتقال اتولوگ نامیده می شود و با حداقل خطر رد یا عفونت بسیار خوب عمل می کند.

سپس غضروف اهداکننده یا به قطعات بسیار کوچک خرد می‌شود و برای بازسازی بینی استفاده می‌شود، یا برای حمایت از بینی مستقیم در نوارهای پیوندی قرار داده می‌شود. علاوه بر این، مواد غضروف مصنوعی نیز برای بسیاری از رینوپلاستی های ترمیمی بسیار خوب عمل می کنند.

اگر از جراحی زیبایی بینی خود ناراضی هستید و می خواهید آن را بهبود ببخشید، سعی کنید تا 12 ماه صبر کنید تا به طور کامل بهبود پیدا کنید. هنگامی که تمام التهابات در نهایت برطرف شد  می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا جهت دریافت وقت مشاوره رایگان با دکتر حمیدرضا راستی اقدام کنید.

آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد؟

 


مطالب مرتبط: چه کسانی به عمل بینی نیاز دارند؟


 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button