بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

تایپ بینی افراد با هم متفاوت است. و فرم درخواستی افراد هم متفاوت است پس نمی توان همان فرمی که بینی زنان جراحی می شوند را برای مردان به کار برد اما می رسد به پیدا کردن بهترین جراح بینی مردانه در تهران.

44909 1آیا جراحی بینی برای شما مناسب است؟

بینی شاید بشود گفت یکی از تو چشم ترین بخش های صورت است. با موقعیت مرکزی خود اغلب همان چیزی است که چشم ناظر هنگام نگاه کردن به چهره، به ویژه هنگامی که برجسته است، به سمت آن کشیده می شود. بسیاری از بیماران از ظاهر کلی بینی که با آن متولد شده اند ناراضی هستند، اما برای دیگران ضربه به بینی ممکن است ظاهر بینی را مخدوش کرده باشد.

دکتر حمید رضا راستی متخصص گوش، حلق، بینی دارای بورد تخصصی ناسیونال می تواند شما را در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، و … راهنمایی کند.
جهت تماس برای مشاوره عمل زیبایی بینی با دکتر حمید رضا راستی می توانید با شماره های 09366003180 02128425837 تماس بگیرید.


جهت دریافت تایم مشاوره رایگان نزد دکتر حمیدرضا راستی با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


رایج ترین درخواست ها برای اصلاح زیبایی در کلینیک تهران ما عبارتند از:

1- قوز روی پل بینی

2- انحراف بینی

3- ظاهر بزرگ

4- نوک بزرگ

اکثر بیماران درخواست می کنند که بینی کوچکتر شود و در بیماران زن این خوب است. معمولاً با زنانه تر جلوه دادن بینی همراه است. در بیماران مرد چنین کاهشی در اندازه باید کنترل شود و اغلب اصلاحات متفاوتی با بانوان دارند. در همه بیماران باید به خاطر داشت که عملکرد بینی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و نباید با جراحی این موضوع را به خطر انداخت.

در واقع در بسیاری از بیماران، نگرانی‌های زیبایی با مشکلات تنفسی یا مشکلات سینوسی مرتبط است و می‌توان این موارد را همزمان با روش‌های مرتبط برطرف کرد.

جراحی بینی 42
بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

مقالات مرتبط: بهترین جراح بینی طبیعی در تهران


مشکلات تنفسی و جراحی زیبایی بینی

بسیاری از بیمارانی که به جراحی زیبایی بینی فکر می کنند با انسداد بینی و/یا مشکلات سینوسی همراه هستند. این مورد به ویژه پس از ضربه به بینی رایج است. اصلاح چنین مشکلاتی در زمان جراحی بسیار مهم است.

انحراف خط وسط بینی یا همان تیغه بینی (سپتوم بینی) می تواند باعث مشکل تنفسی شود، اما به همان اندازه می تواند دلیل انحراف بینی از بیرون باشد و اصلاح هر دو مورد مهم است. به همان اندازه مهم است که به یاد داشته باشید که بینی عملکردی دارد و مواقعی وجود دارد که تغییرات زیبایی شناختی می تواند تنفس را به خطر بیندازد.

دکتر حمیدرضا راستی یکی از بهترین جراح بینی مردانه در تهران، اولویت را در تنفس فرد قرار می دهد و میزانی که می توان روی بینی شما اصلاحات انجام داد را به شما می گویند. همچنین موارد زیادی از جراحی های دکتر حمییدرضا راستی صرف اصلاح مواردی باقی مانده از جراحی های قبلی یا به اصطلاح جراحی ترمیمی می شود.

پس در انتخاب بهترین جراح بینی مردانه در تهران دقت کنید.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران
بهترین جراح بینی مردانه در تهران

ارزیابی

ارزیابی دقیق دی تیم دکتر حمیدرضا راستی  از اهمیت بالایی برخوردار است. بحث در مورد علایق و خواسته های بیمار نکته مشترکی را تشکیل می دهد که بر اساس آن فرم نهایی بینی شما تایین می شود. به عنوان بخشی از هر ارزیابی برای جراحی زیبایی بینی، عکس گرفته می شود.

بیمار می تواند انتظار توضیح کاملی از انتظارات و خطرات ناشی از جراحی داشته باشد.


بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بیشتر بدانید: سوالات متداول در مورد عمل بینی


روش جراحی

ابتدا برش هایی ایجاد می شود و به سیستم حمایتی استخوان و غضروف بینی دسترسی پیدا می شود. اکثر برش ها در داخل بینی ایجاد می شوند، جایی که نامرئی هستند. در موارد پیچیده‌تر مانند جراحی دشوار نوک بینی یا جراحی ترمیمی، برشی در ناحیه پوستی که سوراخ‌های بینی را در پایین بینی جدا می‌کند، ایجاد می‌شود.

این رویکرد ممکن است در موارد جراحی بینی ضربه خورده یا جایی که بینی بسیار انحراف دارد نیز مورد نیاز باشد. در مرحله بعد، مقادیر مشخصی از استخوان و غضروف زیرین برداشته می‌شوند، یا به آن اضافه می‌شوند، یا مرتب می‌شوند تا فرمی تازه شکل بگیرد.

به عنوان مثال، زمانی که نوک بینی بیش از حد بزرگ است، می توان غضروف را در این ناحیه تراشید تا اندازه آن کاهش یابد. زاویه بینی نسبت به لب بالایی را می توان برای ظاهری جوان تر یا اصلاح انحراف تغییر داد. پهنای بینی به عنوان آخرین مرحله بررسی می شود و در صورت نیاز با برش های خارجی کوچک از آن کاسته می شود.

سپس پوست و بافت‌های نرم روی قاب جدید قرار می‌گیرند و برش‌ها بسته می‌شوند. یک آتل بر روی قسمت خارجی بینی اعمال می شود تا به حفظ شکل جدید در حین بهبودی بینی کمک کند.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی کاهشی

اکثر بیماران ما به دنبال کاهش اندازه بینی هستند. این ممکن است شامل پایین آوردن قوز بینی و همچنین کاهش حجم نوک بینی برای حفظ تعادل بینی باشد. هنگامی که قوز برداشته می شود، استخوان های بینی به طور معمول نیاز به تغییر مکان دارند تا بینی را باریک کنند تا همه چیز در تناسب باشد. داشتن بینی طبیعی، کلید داشتن ظاهری بهتر است.

 


بهترین جراح بینی مردانه در تهران

آیا میدانید: کوچک کردن بینی بدون جراحی 


جراحی بینی های انحرافی

انحراف بینی پس از ضربه شایع است، اما ممکن است به طور طبیعی رخ دهد، شاید پس از یک آسیب در دوران کودکی ایجاد شود.. اصلاحات معمولاً شامل جابجایی استخوان‌ها و غضروف بینی در خط وسط است و ممکن است نیاز به افزودن غضروف اضافی برای کمک به صاف نگه داشتن بینی در طولانی‌مدت داشته باشد. چنین روش هایی اغلب چالش برانگیزترین هستند زیرا بینی تمایل به انحراف دارد و ممکن است به انواع روش های پیچیده نیاز باشد.

جراحی بینی 49

جراحی بینی 48

جراحی بینی 47جراحی بینی درمانی

گاها نیز جراحی بینی برای مقاصد درمانی انجام می شود که هرکدام روند و پروسه خود را دارند.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بیهوشی

اکثریت قریب به اتفاق بیماران نیاز به بیهوشی عمومی دارند. بیهوش توسط مشاوران بیهوشی بسیار ماهر ارائه می شود که به طور خاص برای تخصص خود در ناحیه صورت و سر و گردن انتخاب شده اند.

به بیماران این فرصت داده می شود تا قبل از عمل جراحی با متخصص بیهوشی صحبت کنند تا هر گونه نگرانی یا ترس از بین برود. اما از دوز پایینی از داروی بیهوشی استفاده می شود در نتیجه شما عمدتا نیاز به ماندن در بیمارستان ندارید و ساعاتی پس از عمل می توانید به خانه بروید.


بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بیشتر بدانید: عمل بینی چقدر هزینه دارد؟


بعد از جراحی بینی مردانه چه نتایجی میبینیم

آتلی  که روی بینی قرار می گیرد تا از آن محافظت کند و ساختار را ثابت نگه دارد، حدود یک هفته باقی می ماند. ، و مابین یک هفته تا ده روز بعد از عمل برداشته می شود. صورت و چشم‌ها پف کرده و احتمالاً درجاتی از کبودی وجود دارد، مخصوصاً در یکی دو روز اول پس از جراحی. کمپرس سرد به کاهش کبودی و ناراحتی کمک می کند.

گاهی اوقات نیاز به مسکن های خفیف وجود دارد، اگرچه به ندرت بیشتر از چند روز اول مورد نیاز است. در چند روز اول پس از جراحی باید از باد کردن بینی خودداری کرد. بخیه های قابل جذبی که نیازی به برداشتن ندارند در داخل بینی استفاده می شود اما در صورت وجود برش های خارجی با بخیه های دائمی بسته می شوند که بعد از یک هفته برداشته می شوند.

رعایت دستورالعمل های بعد از عمل بسیار مهم است. برخی از فعالیت ها در هفته های بعد از عمل ممنوع خواهند بود. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، فعالیت های ورزشی و خطر آسیب و ضربه به بینی باید اجتناب شود. بهتر است از عینک نیز استفاده نشود.

پس از پروسه عمل هرگونه موارد غیر عادی را سریعا به ما گزارش دهید. تورم اطراف بینی باید در چند هفته اول پس از جراحی به آرامی برطرف شود، اما باید توجه داشت که روند بهبودی تا مدتی پس از جراحی ادامه دارد.

به عنوان یک راهنمای تقریبی، تغییر ظریفی در ظاهر بینی برای چند ماه پس از عمل وجود خواهد داشت.  اکثر بیماران می توانند پس از 2 هفته و شاید زودتر با استفاده از مقداری آرایش به زندگی عادی کاری خود بازگردند. ماساژ دادن بینی به آرامی می تواند تورم را کاهش داده و از ایجاد اسکار در زیر پوست جلوگیری کند.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

IMG 20230909 153834 319عوارض احتمالی جراحی

هر جراحی عوارضی را به همراه دارد. این عوارض خوشبختانه نادر هستند و معمولاً در جراحی جزئی هستند.

خونریزی طولانی بینی غیر نرمال است. در حالی که خونریزی جزئی از بینی در چند روز اول پس از عمل طبیعی است، خونریزی شدیدتر نیز ممکن است. به ندرت، اگر اقدامات ساده مشکل را حل نکند، ممکن است نیاز به درمان پزشکی باشد.

عفونت بعد از عمل نادر است اما در صورت بروز ممکن است ناراحت کننده باشد. معمولاً با درمان آنتی بیوتیکی که گاهی در زمان جراحی و به عنوان بخشی از مدیریت پس از عمل به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام می شود، به ویژه در موارد پیچیده تر، برطرف می شود.

خود پوست ممکن است به ندرت در نواحی خاصی قرمزی خفیف پیدا کند، که بیشتر روی پل بینی است. و با گذشت زمان بهبود می یابد، اما تغییر رنگ دائمی ممکن است نیاز به درمان با لیزر داشته باشد. چنین عوارضی در بیماران با پوست نازک‌تر دیده می شود.

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

نمونه های جراحی بینی مردانه

IMG 20231106 161156 600IMG 20231106 161153 679IMG 20231106 161150 090SAVE ۲۰۲۳۰۸۰۲ ۱۷۱۳۲۱5

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جراح بینی مردانه در تهران»

  1. چقدر پزشک خوش اخلاقی بودن. کارشونم خوب بود واقعا ممنونم

  2. حاجیلو

    خیلی کار دکتر خوب بود‌مرسی از پرسنل اتاق عمل استرسم خیلی کم شد

  3. دارا حسنی

    ممنون بابت صداقت دکتر همون چیزی شد که دکتر بهم گفتند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button