بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

امروزه بحث جراحی بینی بسیار داغ است. و مخصوصا در بین بانوان علاقه زیادی به این جراحی نشان داده اند. اما چند سوال پیش می آید:  انواع بینی و تایپ بینی چیست؟ فرق بینی استخوانی و غضروفی چیست؟ بهترین جراح بینی غضروفی در تهران کیست؟ و باید چه خصوصیاتی داشته باشد.

بینی غضروفی

اگر میخواهید اطلاعات دقیقی در مورد انواع مدل های بینی کسب کنید وی توانید مقاله انواع عمل بینی را درون سایت مطالعه نمایید. اما اگر بخواهیم مختصر توضیحی اینجا به شما بدهیم باید بدانید که ابتدا فرقی بین بیی غضروفی و استخوانی نیست به طور کلی به بینی هایی که دارای پوست نازکتر دارند بینی های استخوانی یا غضروفی می گویند.

از آنجایی که بینی یکی از برجسته ترین و بقولی تو دید ترین اعضای صورت شماست، مهم است که شکلی که روی صورت شما دارد و چه ظاهری برای شما می سازد.

جراحی بینی زیبایی که گاهی از آن به عنوان رینوپلاستی نیز یاد می شود، می تواند به تغییر شکل بینی شما کمک کند تا بهترین نوع آن باشد. اعتماد به نفس و آرامشی که از جراحی بینی به دست می آورید را دوست خواهید داشت. بیایید نگاهی دقیق‌تر به این روش بیندازیم.

انواع سبک جراحی بینی

قبل از انجام عمل جراحی، با دکتر حمیدرضا راستی ملاقات خواهید کرد تا در مورد بهترین تکنیک برای یک نتیجه شگفت انگیز صحبت کنید. دو روش مرسوم برای جراحی بینی وجود دارد که پزشک شما در حین جراحی از آنها استفاده می کند:

1- جراحی بینی باز 2- جراحی بینی بسته


بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بیشتر بدانید: بهترین جراح بینی طبیعی در تهران


تفاوت جراحی بینی باز و بسته

1. جراحی بینی باز

با این روش جراحی بینی، جراح شما یک برش V شکل معکوس در امتداد ستون میانی بینی، در ناحیه ای که دو سوراخ بینی شما را از هم جدا می کند، ایجاد می کند. همچنین برش هایی در داخل سوراخ های بینی خواهید داشت. اگربه دنبال بهترین جراح بینی غضروفی در تهران هستید پیشنهاد میکنیم یک وقت مشاوره با دکتر حمیدرضا راستی بگیرید.

هنگامی که تمام برش ها کامل شد، پزشک پوست، غضروف و استخوان را بلند می کند و کار با بافت های زیرین را آغاز می کند. او بینی شما را تا حد لازم تراشیده و تغییر شکل خواهد داد.

اگر نیاز به  شکل بینی خاصی دارید، ممکن است به ایمپلنت، پیوند یا غضروف نیاز داشته باشید. پس از اتمام کار، جراح شما پوست را مجدداً می پوشاند و با بخیه های بسیار ظریف آنها را محکم می کند. آتل بینی در حین بهبودی به حمایت از بینی شما کمک می کند.

2. رینوپلاستی بسته

رینوپلاستی بسته شبیه به جراحی بینی باز است با این تفاوت که هیچ برشی در قسمت خارجی بینی ایجاد نمی شود. بهترین بخش در مورد آن این است که هیچ جای زخم قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت.

درست است که همه دوست دارند هیچ برشی روی بینی رده نشود اما ممکن است نیاز به یک روش باز داشته باشید تا نتایج مورد نظر خود را به دست آورید، به خصوص اگر به دنبال یک تغییر اساسی هستید.

اما اصلا نگران جای زخم و بخیه نباشید در هیچیک از جراحی های دکتر حمیدرضا راستی این مورد دیده نشده است. ایشان یکی از بهترین جراح بینی غضروفی در تهران هستند.

اهداف جراحی بینی

قبل از  هرچیزی باید بدانید اگر شما در سنین بلوغ هستید ممکن است رشد مجدد بینی شما باعث خرابکاری در جراحی زیبایی بینی شما شود عمدتا نیاز است که تا سنین 16 سال به بالا صبر کنید. اما در این مورد نیاز است تا با مشاوران ما تماس بگیرید تا متوجه شوید آمادگی این جراحی را دارید یا خیر.

اگر رشد بینی شما متوقف شده است، جراحی زیبایی بینی می تواند به تغییر موارد زیر کمک کند:

اندازه بینی در مقایسه با سایر ساختارهای صورت
عرض بینی در پل
برآمدگی ها یا فرورفتگی های قابل مشاهده را از روی پل بینی
نوک بینی، بزرگ یا پیازی، رو به پایین یا رو به بالا
سوراخ های بینی بزرگ، پهن یا به سمت بالا
عدم تقارن و انحراف بینی


بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بیشتر بدانید: عوارض جویدن بعد از عمل بینی


درباره روش جراحی بینی

قبل از جراحی، شما با دکتر حمبدرضا راستی ملاقات خواهید کرد تا در مورد جزئیات جراحی بینی خود صحبت کنید. یک جراحی بینی معمولی معمولاً به عنوان یک جراحی سرپایی انجام می شود، به این معنی که شما به احتمال زیاد همان روز به خانه خواهید رفت.

جراحی معمولا حدود 1 تا 2 ساعت طول خواهد کشید. بسته به نیاز جراح شما بیهوشی عمومی یا موضعی به شما داده خواهد شد.

هنگامی که جراحی به اتمام رسید، دکتر حمیدرضا راستی یک آتل روی بینی شما قرار می دهد تا به بینی شما کمک کند شکل جدید خود را حفظ کند. این آتل وزنی نخواهد داشت و مشکلی برای تنفس بیمار ایجاد نمی کند. یک هفته پس از جراحی این آتل از روی بینی شما برداشته می شود.

اگر بعد از جراحی کمی ورم یا کبودی در اطراف چشم و بینی خود داشتید، نگران نباشید. این کاملا طبیعی است و ممکن است چند روز ادامه داشته باشد. پس از دو هفته ، کاهش تورم و کبودی را مشاهده خواهید کرد.

در حالی که در حال دوره نقاهت و بهبودی هستید، مهم است که از هر گونه فعالیت شدید در حین بهبودی خودداری کنید.

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

رینوپلاستی برای انحراف بینی

اگرچه برخی از افراد به دلایل زیبایی به انجام جراحی بینی فکر می کنند، برخی دیگر به دلایل پزشکی نیاز به جراحی بینی دارند. اگر مشکل تنفسی دارید یا آسیب دیدگی بینی دارید، جراحی بینی ممکن است یک گزینه عالی باشد.

تیغه بینی شما از استخوان و غضروف ساخته شده است. هنگامی که تیغه بینی به درستی در یک راستا قرار نمی گیرد، می تواند جریان هوا را از طریق مجرای بینی مسدود کند و باعث ایجاد مشکل در تنفس شود.

اگر بینی شما کج یا ظاهر نا مناسب دارد، ممکن است سپتوم انحرافی داشته باشید. انحراف تیغه بینی گاهی اوقات به علت فشردگی بینی در حین تولدو زایمان  است یا ممکن است در طی یک رویداد آسیب زا مانند آسیب ورزشی یا شکستگی بینی اتفاق افتاده باشد. به هر دلیلی، برخورد با انحراف تیغه بینی می تواند وحشتناک باشد.

علائم انحراف تیغه بینی می تواند شامل موارد زیر باشد:

دشواری در تنفس

تخلیه سینوس ضعیف

سردرد

خرناس

رفع انحراف سپتوم می تواند کیفیت زندگی شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران
بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بیشتر بدانید: عمل بینی چگونه انجام می شود؟


نتایج جراحی بینی

بسته به نوع اصلاحی که به دنبال آن هستید، نتایج عمل بینی می تواند جزئی یا شدیدتر باشد. رینوپلاستی زیبایی یک عمل کاملا فردی است. به همین دلیل، شما از نزدیک با جراح خود کار خواهید کرد تا بهترین راه‌ها را برای رفع نگرانی‌های خود تعیین کنید و نتایج مورد نظرتان را به دست آورید. اگر انتظارات واقع بینانه داشته باشید و این انتظارات را با جراح خود در میان بگذارید، به احتمال زیاد به نتایج دلخواه خود خواهید رسید.

نتایج عمل بینی دائمی است، اگرچه آسیب بعدی می تواند شکل بینی را تغییر دهد.

عمل بینی فقط باید بر روی بینی کاملاً رشد کرده انجام می شود. برای زنان، معمولاً در سن 16 سالگی و برای مردان معمولاً در سن 18 سالگی رخ می دهد. اگر جراحی قبل از این انجام شود، رشد بینی ممکن است باعث از بین رفتن نتایج عمل شود.

اما ما پیشنهاد میکنیم که با تماس با شماره های درج شده داخل سایت برای گرفتن وقت مشاوره و ویزیت رایگان با دکتر حمیدرضا راستی اقدام کنید تا بتوانید دقیق تر وضعیت بینی خود  را بررسی کرده و تصمیم درستی برای جراحی بینی خود بگیرید.

 

نمونه کارهای بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

11 133


بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

بیشتر بدانید: عمل بینی چند درصد در زیبایی تاثیر دارد؟


بهترین جراح بینی در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button