فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی

فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی

5/5 - (1 امتیاز)

فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی

وقتی بحث از جراحی بینی می شود دو طرح نهایی بینی بیشتر مد نظر قرار می گیرند. و سوال فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی را ایجاد می کنند. این دو سبک جراحی بینی بیشترین طرفدار را بین زیباجویان دارد. امروز میخواهیم فرق بین این دو سبک مزایا و معایب آنها را بررسی کنیم.

عمل بینی طبیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی باید توضیحات نتیجه نهایی این دو سبک بینی را به شما بگوییم تا کاملا متوجه شوید. در بینی طبیعی همانطور از نامش پیداست نتایج جوری رقم میخورد که انگار بینی به صورت نچرال و طبیعی این شکل بوده و جراحی ای روی آن انجام نشده است.

زاویه نوک بینی در این سبک از جراحی با لب پایینی 95 تا 100 درجه شکل می گیرد. عمدتا بخیه ها به صورت جذبی هستند و اثری از جای بخیه را مشاهده نمی کنید.


بیشتر بدانید: آزمایشات عمل بینی چیست؟


مزایا:

فرم طبیعی بینی

عدم بوجود آمدن مشکلات تنفسی

کاهش امکان سوراخ شدن تیغه بینی به علت ایجاد اصلاحات زیاد

معایب:

تغییرات خیلی شدید نمیتوان اعمال کرد. اگر بع دنبال تغییرات بیشتر هستید باید جراحی نیمه فانتزی را انتخاب کنید.

فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی

فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی
فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی

عمل بینی عروسکی

دماغ عروسکی یا باربی که با نام بینی پرنسس دیزنی نیز شناخته می شود، این نام را به این دلیل گرفت که شبیه ساختار بینی شخصیت های شاهزاده خانم در کارتون های دیزنی است.

بینی منحنی و نازک، نوک بینی کوچک و رو به بالا، یعنی ساختار بینی زیبا و بسیار زنانه از ویژگی های بینی عروسکی باربی است. بزرگترین تفاوت با بینی های طبیعی این است که برآمدگی بینی نازک و به وضوح منحنی است.

مانند سایر روش های زیبایی بینی، عمل زیبایی بینی عروسک باربی با تکنیک جراحی بینی باز انجام می شود. با توجه به ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، این عمل توسط جراحان مجربی انجام می شود که به این مدل بینی مسلط هستند. نوع مردانه این نوع بینی در کشور ما رواج ندارد ولی موجود است .

این جراحی را می توان برای بسیاری از انواع بینی صرف نظر از سن و قومیت انجام داد. با این حال، نتیجه ممکن است همیشه در سطح مطلوب به دست نیاید، به خصوص در بیماران با برجستگی بینی کم و در بیماران با پوست بسیار ضخیم نتایج متفاوتی را دریافت می کنند.

جراحی بینی 48مشکل تنفسی مربوط به اندازه بینی نیست، بلکه به پویایی درونی آن مربوط می شود. رینوپلاستی بینی عروسک باربی گاها در سیستم تنفسی بیمار مشکل ایجاد می کند. این نوع بینی ممکن است برای هر فرم صورت مناسب نباشد. بیمار و جراح باید صورت را به طور کلی ارزیابی کنند و با هم در مورد مناسب ترین ساختار بینی تصمیم بگیرند.

روند بهبود جراحی بینی عروسک باربی مانند سایر جراحی های بینی می باشد. بیماران می توانند 1 هفته پس از عمل به کشور یا شهر خود بازگردند. مانند هر عمل زیبایی بینی، کاهش تورم و نتیجه کامل به طور متوسط ​​در 12-6 ماه حاصل می شود.

در این سبک از جراحی زاویه نوک بینی معمولا بین 105 درجه تا 110 می شود. قوس روی بینی بیشتر از بقیه سبک های بینی می شود.


بیشتر بدانید: قیمت عمل بینی 1402


مزایا:

فرم بینی بسیار کوچک تر

معایب:

گاها امکان ایجاد مشکلات تنفسی

بالا رفتن درصد سوراخ شدن سپتوم بخاطر اصلاحات زیاد

برای هر مدل صورتی مناسب نیست.

سخن آخر

با توجه به توضیحات بالا امیدواریم به صورت کامل اطلاعاتی راجع به این دو سبک جراحی و تفاوت هایشان بدست آورده باشید. البته پیشنهاد ما به شما این است که از بین سبک های جراحی بینی و مدل های بینی دو سبک جراحی بینی طبیعی و جراجی بینی نیمه فانتزی یا همان نیمه عروسکی بهترین گزینه ها می باشند.

این دو سبک جراحی در عین اصلاح نقصهای بینی یک بینی صاف بدون افتادگی نوک بینی و بدون قوس به شما می دهد و در عین حال ترسی از مشکلات تنفسی نخواهید داست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب نوبت مشاوره رایگان از دکتر حمیدرضا راستی با شماره تماس های موجود درسایت تماس حاصل فرمایید.

فرق عمل بینی طبیعی و عروسکی


بیشتر بدانید: کوچک کردن بینی بدون جراحی


 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button