عوارض جراحی بینی در پیری

عوارض جراحی بینی در پیری + 3 راه حل

5/5 - (1 امتیاز)

عوارض جراحی بینی در پیری + 3 راه حل

اغلب  افراد وقتی به جراحی بینی در سنین بالا فکر میکنند اولین ترس انان عوارض جراحی بینی در پیری است. و سوال هایی مثل اینکه آیا جراحی بینی در پیری ضرر دارد؟ عوارض جراحی بینی در پیری چیست؟ آیا احتمال مرگ در جراحی بینی وجود دارد؟ یا آیا اثرات بینی بعد از چند سال از بین می رود؟

 

از اونجایی که بینی ترکیبی از غضروف و گوشت می باشد احتمال برگشت نیز وجود دارد ولی این کاملا وابسته به مهارت جراح شما دارد. دکتر حمیدرضا راستی با تجربه کامل و نمونه کار های موفق در این زمینه در هیچ یک از جراحی ها این مشکل وجود نداشته است . ایشان یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشند.  ممکن است تعداد زیادی جراح وجود داشته باشد که نمونه کار های فوق العاده ای پس از عمل و یک سال بعد از عمل داشته باشند. ولی به مرور زمان این نتایج کاملا باقی بماند مسئله چالش برانگیز تری است.


آیا میدانید بهترین جراح بینی در تهران کیست؟ کلیک کنید


عمل بینی چگونه انجام می شود؟

یکی از نکات مهم این است که عمل زیبایی بینی در واقع با بینی شما چه می کند. هنگامی که جراحی های بینی انجام می شود، اغلب این جراحی ها عمل های “کاهشی” بینی هستند. این بدان معنی است که استخوان یا غضروف از بینی برداشته می شود تا کوچکتر شود. در حالی که این می‌تواند در کوتاه‌مدت خوب به نظر برسد، اما شما را برای انجام یک جراحی بینی آماده می‌کند که ممکن است با گذشت سال‌ها شکست بخورد.

برداشتن ساختار زیرین بینی شبیه برداشتن تیرهای نگهدارنده از ساختمان است. به راحتی می توان تصور کرد که ساختمانی با تیرهای نگهدارنده کمتر با افزایش سن احتمال فرورفتن یا فروریختن آن بیشتر است. در مورد بینی هم همینطور است. بدون استحکام “پرتوهای پشتیبان” بینی، می توانید انتظار داشته باشید که جراحی زیبایی بینی در سنین بالا ممکن است ساختار خود را حفظ نکند. در این زمینه دکتر حمیدرضا راستی بهترین جراح بینی در تهران برای رفع این مشکل می باشد. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند و با ساختار داخلی بینی آشنا هستند . روش جراحی ایشان در مرحله اول جلوگیری از ایجاد مشکلات تنفسی در طی سالها می باشد و در مرحله دوم بینی زیبا که به صورت شما بیاید.

عوارض جراحی بینی در پیری
عوارض جراحی بینی در پیری

 

عوارض جراحی بینی در پیری

عوارض جراحی بینی در پیری  برای هر فرد مسنی که به جراحی بینی فکر می کند یک نکته مهم است. نتایج اولیه ای که به دست می آورید تنها گام اول است. اینکه چگونه بینی شما بعد از سال ها و دهه ها به نظر می رسد بسیار مهم است.

از آنجایی که بینی شما بسیار عضو مهمی در صورت است، عمل بینی شما باید به گونه ای انجام شود که حتی با گذشت زمان ظاهر خوبی داشته باشد. برای دستیابی به نتایج پایدار، مهارت جراحی برجسته لازم است. در حالی که بسیاری از جراحان ممکن است بتوانند عمل زیبایی بینی را در سال اول انجام دهند، ایجاد بینی که در طول زمان ماندگار باشد بسیار چالش برانگیزتر است. با تجربه گسترده دکتر راستی با انواع تکنیک های جراحی بینی، ایشان به یکی از بهترین جراحان بینی تبدیل شده است.

محبوب ترین محدوده سنی برای جراحی بینی بین 20 تا 29 سال است. این بدان معناست که صدها هزار نفر هستند که جراحی بینی را انجام داده اند یا خواهند داشت.

ولی این به این معنی نیست که اگر شما سن بیشتر نسبت به این رنج سنی دارید نمی توانید جراحی بینی انجام دهید. بلکه اگر شما از شرایط جسمی خوبی برخوردار هستید میتوانید به راحتی این جراحی را انجام دهید.

 

 

عوارض جراحی بینی در پیری
عوارض جراحی بینی در پیری

از نظر ما اگر شما نگران تغییراتی در بینی خود پس از گذشت سالها هستید باید بابت این قضیه خیال شما را وقتی نزد دکتر حمیدرضا راستی جراحی می کنید راحت کنیم هیچ ضرری به بینی شما با گذشت زمان نمی رسد. و اگر نگران عوارض و خطرات جراحی بینی در سنین بالا هستید و بالای 40 سال سن دارید خیالتان راحت باشد ابتدا ما آزمایشات لازم برای مشخص شدن وضعیت را انجام می دهیم و سپس دست به عمل میزنیم. اگر به افراد مشهوری که این عمل‌های قدیمی‌تر جراحی بینی را انجام داده‌اند نگاه کنید، خواهید دید که بینی‌های آن‌ها دچار بدشکلی‌های کلاسیک می‌شود وقتی ساختار بینی تقویت نشده است. ولی در کلینیک دکتر راستی خبری از عوارض جراحی بینی در پیری نیست.


بیشتر بدانید: درصد و عوامل مرگ در جراحی بینی


اگر سال‌ها پیش عمل زیبایی بینی انجام داده‌ام، و اکنون برخی از اثرات منفی افزایش سن را روی عمل بینی خود می‌بینم، چه کاری می‌توان انجام داد؟

بیمارانی که در جوانی جراحی زیبایی بینی انجام داده اند و احتمالاً جراحی نداشته اند که از تکنیک های پیشرفته ای که دکتر حمیدرضا راستی ارائه می دهد استفاده کند، ممکن است کاندیدای جراحی بینی ترمیمی باشند. علاوه بر این، حتی بیمارانی که رینوپلاستی خود را با تکنیک های جراحی عالی انجام می دهند، ممکن است با گذشت زمان نیاز به جراحی ترمیمی داشته باشند.

جراحی ترمیمی یک عمل مجدد روی بینی است. در طی این روش می‌توان پایه محکم‌تری برای بینی ایجاد کرد و مشکلاتی را که در طول سال‌ها ظاهر شده‌اند، ترمیم کرد.

اگر در مورد جراحی بینی پیری یا نتایج جراحی بینی در طول زمان سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم به سوالات شما پاسخ دهیم یا برای مشاوره با دکتر راستی برایتان وقت رزرو کنیم.

آیا من برای عمل بینی خیلی پیر هستم؟

هیچ محدودیت سنی برای انجام جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) وجود ندارد. قانون کلی این است که اگر از سلامت خوبی برخوردار هستید، احتمالاً کاندیدای خوبی برای جراحی هستید. و درگیر عوارض جراحی بینی در پیری نمی شوید.

با این حال، با افزایش سن بیماران، جراحان ممکن است با چالش‌های فزاینده‌ای مواجه شوند که می‌تواند بر نتایج بلندمدت زیبایی بیمار تأثیر بگذارد.

بسیاری از بیماران شاید جراحی بینی را در سنین بالا  انتخاب کنند و جراحی زیبایی را در دهه 40 و 50 سالگی انجام دهند، قبل از اینکه فرآیند پیری تغییرات قابل توجهی در ظاهر و ساختار اصلی بینی ایجاد کند. این بیماران به طور کلی از اثر جوان کنندگی جراحی بینی راضی هستند و در بسیاری از موارد هدف ما تحقق بخشیدن به یک آرزوی مادام العمر برای زیبایی ظاهری آنهاست.

 

نمونه کار

 

99773

نتایج جراحی بینی در سنین بالا

آیا 40 سالگی برای جراحی زیبایی بینی زیاد است؟

بر اساس گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS) در سال 2021، 78054 عمل جراحی زیبایی بینی بر روی افراد 40 تا 54 ساله انجام شده. تا زمانی که از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار باشید، ممکن است از این روش بهره مند شوید. بهترین زمان برای انجام جراحی بینی زمانی است که در تصمیم خود اطمینان بیشتری داشته باشید و در مورد این عمل اطلاعات کافی داشته باشید. همچنین باید با جراح خود راحت باشید که باید شما را در طول این راه راهنمایی کند. اگر این موارد را رعایت کنید درگیر عوارض جراحی بینی در پیری نمی شوید.


بیشتر بدانید: مراقبت های بعد از عمل بینی


عمل بینی در 50 سالگی

تا زمانی که از سلامت خوبی برخوردار هستید و زمان کافی در برنامه خود برای بهبودی مناسب دارید، 50 سالگی برای جراحی بینی “خیلی پیر” نیست. به عنوان یک عمل زیبایی، عمل زیبایی بینی به منظور ایجاد ظاهر و احساس بهتر در مورد بینی بیمار انجام می شود و جراحی بینی را می توان برای بیمار در هر سنی انجام داد. درست مانند هر بیمار دیگری، شما نیاز به معاینه فیزیکی دارید و قبل از جراحی توسط پزشک معاینه می شوید. اجازه ندهید سنتان شما را از تغییر ظاهر خود و جذب اعتماد نفس پیش بهترین جراح بینی در تهران باز دارد.

جراحی بینی بالای 50 سال

مراحل فنی انجام رینوپلاستی در بیماران بالای 50 سال مانند بیماران جوان تر است. جراحی زیبایی بینی در این سن حتی می تواند شما را جوان تر نشان دهد، زیرا ممکن است در طول زمان تغییراتی در بینی ایجاد شود که به ظاهر پیری کمک می کند. با این حال، بیماران در این گروه سنی بیشتر احتمال دارد به بیماری‌های زمینه‌ای مانند فشار خون بالا و دیابت مبتلا شوند که می‌تواند خطرات مرتبط با جراحی را افزایش دهد.

جراحی بینی برای بیماران بالای 50 سال

هنگامی که یک بیمار به سن 60 سالگی و بالاتر می رسد، تغییرات فیزیولوژیکی در بینی نیاز به ارزیابی کامل توسط جراح انجام می دهد تا مشخص شود آیا یک نتیجه زیبایی مطلوب امکان پذیر است یا خیر. هر گونه نگرانی اساسی بهداشتی نیز باید در نظر گرفته شود. دکتر میلر تاریخچه پزشکی شما را به طور طولانی قبل از جراحی مورد بحث قرار می دهد تا مطمئن شود که این روش برای شما بی خطر و موثر خواهد بود.


بیشتر بدانید: آیاعمل بینی ترس دارد؟ ترس از عمل بینی


3 راه حل رهایی از عوارض جراحی بینی در پیری

شما برای اینکه مطمئم شوید میتوانید جراحی بینی انجام دهید و درگیر عوارض جراحی بینی در پیری نمی شوید  نیاز به 3 مرحله برای پشتن سر گذاشتن دارید:

1- با شماره های ما برای جلسه مشاوره و تبادل نظر رایگان با پزشک تماس بگیرید و نوبت رزرو کنید.

2 –  پزشک شما را معاینه می کند و اطلاعات لازم از وضعیت جسمی شما را از شما دریافت می کند.

3- پزشک شما را برای یکسری از آزمایشات میفرستند تا تمامی ریسک های سن بالا را از بین ببرد. و اگر نتایج خوب بود تبریک میگوییم شما نزد یکی از بهترین جراح بینی در تهران میتوانید جراحی کنید. و دیگر اثری از عوارض جراحی بینی در پیری نخواهد بود.

ممکن است مسائل مختلف قبل از عمل نیز وجود داشته باشد. مثلاً آیا بیمار می تواند بیهوشی را تحمل کند؟ کیفیت پوست صورت، غضروف بینی و ساختار استخوان چگونه است؟ آیا افتادگی شدید بینی یا تغییرات قابل توجهی در پشت بینی و مجاری هوایی بینی وجود دارد؟

سالها قرار گرفتن در معرض نور خورشید ممکن است باعث تغییرات چشمگیر پوست نیز شده باشد که بر کیفیت پوست تأثیر می گذارد. همچنین با افزایش سن پوست نازک‌تر می‌شود، زیرا کلاژن و الاستین کمتری توسط بدن تولید می‌شود تا پوست صورت پر و حجم طبیعی خود را بدهد. در نتیجه، بیماران مسن‌تر راحت‌تر کبود می‌شوند و بهبودی بیشتر طول می‌کشد. ممکن است خطر خونریزی و جای زخم نیز افزایش یابد.

دکتر راستی  اهداف و انتظارات شما را با واقعیت فیزیکی جراحی می سنجد. تنها در این صورت او می تواند تشخیص دهد که آیا جراحی بینی برای شما مناسب است یا خیر. وقتی هر دوی شما به ایمنی و نتیجه عمل اطمینان دارید، همه می توانند در پایان خوشحال باشند.

اگر بعد از خواندن این مقاله همچنان سوالی در این مورد داشتید در زیر همین پست سوالتان را از ما بپرسید. کارشناسان و پزشک مستقیما پاسخ شما را خواهند داد.

عوارض جراحی بینی در پیری

مارا در شبکه های مجازی دنبال کنید.

بهترین جراح بینی در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button